IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
24.4.2016 11:35

Top balíčky kurzov REPAS

Chceš využiť kurz zdarma cez REPAS? Váhaš, ktorý z balíčkov si od nás vybrať? Môžeme sa pochváliť najväčším počtom balíčkov na Slovensku. Aktuálne sme na čísle 130. Pripravili sme pre teba prehľad 10 najobľúbenejších balíkov a 3 divoké karty. Zameranie kurzov sme nastavili na aktuálne žiadané pracovné pozície, ktoré sú zároveň výborne platené.

Z čoho sa skladá balíček?

Tie naše sú zložené minimálne z 3 a viacerých kurzov. Bavíme sa o klasických, poctivých kurzoch, kde ti dáme všetky potrebné znalosti k budúcej práci.

Vo všetkých prípadoch platí, že balík máš za zvýhodnenú sumu s 5 % zľavou. Primárne sme ich vytvorili pre všetkých nezamestnaných ľudí, ktorí by sa tiež radi uplatnili na trhu práce a získali vďaka REPASu možnosť výberu kurzu zdarma.

Čo máš na výber?

Ponúkame 13 populárnych balíkov, stačí si už len vybrať :-).

1. SAP Junior – Pokiaľ ťa zaujímajú medzipodnikové riešenia SAP, tento balík je presne pre teba. Po absolvovaní kurzov sa budeš ľahko orientovať v SAPeadministrovať účty či tvoriť výkazy v Query a mnoho iného.

platy SAP junior

2. Web Vývojár – Chceš sa stať profesionálnym vývojárom? Vďaka kurzom HTML/CSS II., HTML5/CSS3, JavaScript a WordPress to je možné! Využívanie spomínaných jazykov budeš ovládať na pokročilej úrovni. Tvorba, správa webu a aplikácií ti už nebudú robiť žiaden problém.

platy web vývojár

3. Web Designer – Láka ťa navrhovanie vlastných dizajnov pre rôzne webové stránky? Výborne! Aj pre teba máme ten správny balík. Naučíme ťa základy tvorby webu a HTML, grafické programy a interaktívne prvky budeš mať v malíčku rovnako, ako aj rozvrhnutie štruktúry webu.

platy web dizajnér

4. Počítačový Grafik – Čo ti ponúkame? Naučíme ťa pracovať s grafikou a s programami, bez ktorých sa ani nepohneš. Photoshop, práca s vrstvami, špeciálne efekty či vektorová grafika budú pre teba pojmy, v ktorých sa budeš prakticky výborne orientovať.

platy počítačový grafik

5. Java Developer – Čaká ťa 5 kurzov, v ktorých si osvojíš objektovo orientované programovanie, grafické používateľské prostredie, prácu s XML či viacvláknové programovanie. A čo je dôležité – tvorba Java aplikácií sa stane tvojou doménou.

platy java programátor

6. PPC Špecialista – Ak ťa láka práca v reklamných agentúrach, kde by si sa zameriaval na online prostredie, predstavujeme ti balík, ktorý ťa naučí všetko potrebné. PPC reklamné kampane AdWords budeš vytvárať ľavou zadnou. Vyberanie správnych kľúčových slov a zacielenie kampane ti už nebudú robiť problém a analýza či nastavenie rozpočtu pre kampane bude hračka.

platy ppc špecialista

7. Online Marketér – A čo tak stať sa odborníkom na online reklamu? S nami to zvládneš hravo a dostaneme do teba veľa užitočných informácii, bez ktorých sa nepohneš. Copywriting, internet marketing, práca s nástrojom Google Analytics či zásady prezentácie na internete budú pre teba základ.

platy online marketér

8. SQL Developer – K zaujímavým zamestnaniam patrí aj vývojár SQL databáz. Ak by si sa chcel venovať návrhu databáz a tabuliek, náš balíček ťa naučí pracovať so základnými i pokročilejšími funkciami SQL jazyka. Problém ti nebude robiť písanie rýchlych dopytov, implementácia či zabezpečenie databáz.

platy SQL programátor

9. MS Office pokročilé zručnosti – Kurzy Office bývajú u nás tie najžiadanejšie. Prečo? V súčasnosti sa bez ich znalosti ďaleko nepohneš. Pozor! To sa netýka len jedného špecifického zamestnania, ale takmer každej sféry a odboru! S nami sa naučíš perfektne pracovať s programami ako Word, PowerPoint a Excel.

platy office referent

10. DTP Grafik – Práve reklamné agentúry často zháňajú schopných grafikov, ktorí by si kreatívne vedeli poradiť so všetkými návrhmi. Naučíme ťa pracovať vo veľmi šikovnom a obľúbenom programe Adobe InDesign. Okrem toho zvládneš export súborov, návrhy plagátov a reklám, obaly kníh atď.

platy DTP grafik

11. Personalista – Ak ťa láka predstava, že by si do firmy vyberal nových zamestnancov a pracoval s ľudskými zdrojmi, balík personalista ťa určite zaujme. Ponúkame ti 5 kurzov, vďaka ktorým sa naučíš pracovať s programami Excel, PowerPoint a Word. Personalistika a rozhodovanie ti nebudú cudzie a techniky náboru ľudí zvládneš okamžite! Získaš čuch na tých správnych ľudí.

platy personalista

12. Linux Administrátor – Aj práca so systémom Linux môže byť pre teba veľmi zaujímavá. Ponúkame ti všetky potrebné znalosti na to, aby si sa stal odborníkom. Získaš prehľad o dôležitých príkazoch, prideľovaní práv a zistíš, čo je to /dev/null. Pokročilé konfigurovanie a vytváranie sietí či skriptovanie v Bashi budú pre teba základnými znalosťami a ovládať sa naučíš aj FreeBSD.

platy linux administrátor

13. C/C++ Developer – Ak sa chceš stať plnohodnotným programátorom, máme pre teba dobrú správu. Dopyt po tých, ktorí ovládajú C/C++ sa stále zvyšuje. Preto neváhaj využiť šancu naučiť sa všetko potrebné, aby si sa uplatnil aj ty. Naučíme ťa využiť STL knižnice a algoritmy, tvorbu grafického prostredia a videohier.

platy C/C++ programátor

V prípade, že ťa nezaujme ani jeden z našich zostavených balíkov, nezúfaj! Mysleli sme aj na to a s radosťou ti oznamujeme, že si môžeš vyskladať vlastný balíček podľa predstáv. Stačí, keď sa nám ozveš a určite sa dohodneme.

 

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu