IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
3.12.2015 15:00

Vzdelávaj sa zadarmo cez REPAS!

Ešte stále si nezamestnaný a uvažuješ ako to zmeniť? Využi aktuálnu ponuku na rekvalifikáciu. Vzdelávať sa môžeš úplne zadarmo cez REPAS!

Ak si v minulosti už absolvoval rekvalifikáciu, nezúfaj! Môžeš si podať požiadavku opäť a nastavíme ti ju tak, aby ti ju Úrad práce preplatil.

Ponuka rekvalifikačných kurzov je stále aktuálna. Už viac ako rok pre nezamestnaných zabezpečujeme kvalitné akreditované školenia. Pomohli sme takto stovke klientov nájsť si prácu. Chceš sa k nim pridať?

Ako postupovať?

  1. Urob si zoznam školení, o ktoré máš záujem.
  2. Vyplňte si požiadavku časť A.
  3. Vyplníme ti tlačivo časť B.
  4. Tlačivá zanesieš na úrad práce.
  5. Prídeš sa ku nám vzdelávať :-).

Ak sa nemôžeš zastaviť u nás osobne, všetko vyriešime elektronicky, keďže žijeme v 21. storočí. S nami sa môžeš stať programátorom, web dizajnérom, grafikom, testerom, databázovým špecialistom, administrátorom IT, ale aj SAP konzultantom či personalistom. Je to len pár krokov k vysnívanej práci. Ak si nevieš dať rady s výberom kurzov, radi ti pomôžeme.

kurzy programator, analytik, administrátor, marketér, konzultant, personalista

Absolvuj akreditované školenia SAP, kurzy grafiky Photoshop či AutoCAD a podstatne tak zvýšiš svoje šance na trhu práce! Nauč sa programovať na kurzoch Java alebo v programovacom jazyku C/C++ a C#. Zamestnávatelia sa o teba doslova pobijú, to ti garantujeme.

Veľa ľudí si potrebuje iba doplniť základné zručnosti v práci s počítačom. Toto už nebude tvoja prekážka zamestnať sa. Rekvalifikuj sa napríklad na školeniach Excel, Word či Outlook. Takýto balík kurzov je stvorený asi pre každého, kto bude robiť skoro akúkoľvek prácu na počítači. Až 86 % účastníkov sa po našich kurzoch zamestnalo alebo si našlo lepšie miesto.

Nie je už viac na čo čakať. Hneď si stiahni požiadavku časť A a vyplnenú nám ju zašli! Nečakaj na zázrak, ale chop sa svojej príležitosti!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu