IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
8.8.2016 15:23

Predstavujeme kurzy Windows Server

Chcel by si sa stať administrátorom? Chceš sa naučiť spravovať jednotlivé pracovné stanice a mať pod palcom všetok nainštalovaný softvér a používateľov?

Nemáš čas na zdĺhavé študovanie hrubých príručiek, ktorým aj tak dobre nerozumieš? A čo tak séria dvojdňových kurzov, ktoré z teba spravia odborníka? Vyskúšaj efektívne a rýchle učenie s IT Academy!

akreditované kurzy Windows Server

Komu je kurz určený?

Ak sa potrebuješ dostať rýchlo do tajov Windows Servera, prípadne si ho chceš sám nainštalovať, kurzy sú určené práve pre teba. Na kurze Windows Server I. Začiatočník ťa prevedieme počiatočnou inštaláciou a konfiguráciou. Oboznámiš sa s nástrojmi pre správu systému, konzolou i ovládacími panelmi.

Na pokračovaním kurzu, Windows Server II. Pokročilý ti ukážeme pokročilé funkcie, ako napríklad správa systému súborov, zdieľanie súborov a ich zabezpečenie, základy protokolu DHCP či správa sietí TCP/IP.

V kurze Windows Server III. Active Directory ťa pripravíme na prácu systémového administrátora. Po jeho absolvovaní zvládneš zálohovať a obnoviť službu AD, implementáciu AD DS, navrhovať a spravovať doménové prostredie.

V prípade, že to myslíš s administráciou seriózne, prichystaný máme aj Balík Windows Server Profesionál. Balík zahŕňa začiatočnícky i pokročilý kurz s 5 % zľavou.

Lektor kurzu Windows Server

Lektori Windows Server majú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa v IT. Rovnako sa môžu pochváliť certifikátmi MCT, MCSA, MTA a 8 ročnou praxou.

Microsoft certifikovaní tréneri Windows Server

Lektor ťa naučí, ako vytvoriť automatizovanú inštaláciu pomocou skriptov. Prezradí ti aj tajné nastavenia registrov, vďaka ktorým bude šlapať tvoj server ako hodinky.

V čom je náš kurz Windows Server zázračný?

Náš prístup spočíva v metóde learning by doing t.j. učíme sa pomocou praktických príkladov. Príklady si rovno vyskúšaš.

Vďaka individuálnemu prístupu sa môžeš pýtať na čokoľvek a lektor k tebe ochotne príde a poradí ti.

Na čo sa môžeš tešiť a čo získaš:

  • Farebná 69 stranová tlačená príručka
  • 90 MB materiálov spolu s prezentáciou, knihami a ťahákmi
  • Certifikovaný Microsoft tréner
  • Ekonzultácia po dobu 1 mesiaca
  • Akreditované osvedčenie MŠ spolu s certifikátom

materiály Windows Server

Prečo práve Windows Server?

Práca admina patrí k tým najlukratívnejším. Svedčí o tom aj fakt, že len na profesií je aktuálne 160 pozícii s požiadavkou na Windows Server. Podľa portálu platy.sk je priemerný plat systémového administrátora 1169 Eur.

Školenia, prax a Microsoft certifikácie ti plat dokážu zdvihnúť rádovo o 2-3 násobok. Senior administrátor v Bratislave môže mať v pohodičke 2400 Eur.

platy windows server profesia

Spoločnosti ako Accenture, HP, Ness, T-Systems či AT&T čakajú, kedy sa u nich zamestnáš a začneš im spravovať servery.

pracovné pozície Windows Server profesia

Na čom pracujeme?

Prioritne pracujeme vo verziách Windows Server 2012 R2 Standard a 2008 Enterprise. Pre dokonalú správu systému používame najčastejšie Far managera. Ideálny aj do Core verzie. K základnému vybaveniu ďalej patrí windowsácky wget a terminálový emulátor conemu.

Conemu má výhodu, že si vieš nastaviť terminál pekne podľa seba. To znamená, vecičky ako veľkosť a farba písma, pozadie či veľkosti okna a ďalšie nastavenia. Na virtualizáciu používame Microsoft Hyper-V. Fantastická vec je sada nástrojov od Microsoftu s názvom Sysinternals.

Na školení Windows Server používame predovšetkým process explorer, portmon a autoruns. Skripty na urýchlenie práce, či automatizáciu systému píšeme v powershelly.

Programy a nástroje Windows Server

Staň sa s nami adminom! Získaš skvelú a zaujímavú prácu, ktorú môžeš vykonávať v tých najväčších firmách, ale aj doma ako home office. Obrovská pridaná hodnota je možnosť spraviť si server sám a nemíňať zbytočne prostriedky.

V prípade, že si nezamestnaný a nemáš peniaze na kurzy, tak prostredníctvom programu REPAS môžeš získať naše kurzy Windows Server zdarma.

akreditované kurzy Windows Server

 

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu