IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
30.1.2016 17:15

Predstavujeme kurzy Java

Chceš sa naučiť programovať v jednom z najpopulárnejších jazykov? Láka ťa myšlienka vytvorenia vlastnej plnohodnotnej aplikácie, pod ktorú sa nebudeš hanbiť podpísať?

Presne pre takých odvážnych ľudí ako si ty, sme vytvorili dvojdňové kurzy Java. Vďaka nim získaš potrebné vedomosti a zručnosti na dosiahnutie svojich cieľov či snov. Neváhaj spraviť niečo pre svoju budúcnosť už teraz!

akreditované kurzy java

Komu sú kurzy Java určené?

Kurz Java je určený pre toho, kto sa chce od základných príkazov prelúskať až po tvorbu vlastnej aplikácie. Kurz Java I. Začiatočník ti dá nevyhnutné vedomosti, ktoré potrebuješ na ďalšie svoje zdokonaľovanie. V pokračovaní kurzu na Java II. Mierne Pokročilý sa naučíš objektovo orientované programovanie a princípy ako dedičnosť, zapúzdrenie, polymorfizmus či iné strašné škaredé slová :-).

Ďalej môžeš pokračovať kurzom Java III. Tvorba GUI a SWING na vytváranie grafických aplikácii. Práca so súbormi, generika a vlákna ťa následne čakajú na Java IV. Pokročilý, kde ťa neminú ani metódy synchronizácie či statické importy.

Okrem spomínaných školení máme pre teba v ponuke veľké množstvo iných Java kurzov, ktoré sa venujú napríklad Práci s XML, JDBC, JUnit, Návrhovým vzorom, JBoss, Hibernate, Spring, ale i mnohým ďalším. Či už chceš byť tester, vývojár alebo softvérový architekt, určite si vyberieš.

Lektor kurzu Java

Ako na všetkých iných kurzov, i tu kladieme veľký dôraz na kvalitu vyučovania prostredníctvom vzdelaného, skúseného a certifikovaného lektora. Našou podmienkou je nielen niekoľkoročná prax v odbore, ale aj vysokoškolské vzdelanie II. stupňa a globálne Java certifikáty, ktoré sú zárukou odbornosti na školení. Školitelia majú uznávané certifikácie Java SE 7 Programmer I a II.

Naši lektori pokračujú v práci na projektoch i mimo IT Academy, vďaka čomu majú širší rozhľad a ponúkané vedomosti aj skúsenosti sú priamo z reálnej praxe.

Akreditované kurzy a certifikovaní lektori

V čom je náš Java kurz zázračný?

Máme najväčší počet školení na Javu a zároveň máme ako jediná súkromná spoločnosť akreditované školenia Java. Ak chceš byť ozajstným odborníkom, nestačí naštudovať si iba teóriu. Ak totiž človek nevie efektívne prepojiť teoretické vedomosti s praktickými príkladmi, nemôže tvrdiť, že Javu ovláda.

Po lopate povedané, nestačí len rozumieť kódu, ale musíš byť schopný ho aj efektívne použiť, písať a pri najlepšom vygenerovať. U nás sa nemusíš obávať poučiek a veľkého množstva nepoužiteľnej teórie. Užitočné a praktické príklady si ukážeme prostredníctvom metódy learning by doing, ktorá zaručí okamžité pochopenie prednášanej látky.

V prípade, že nebudeš stíhať a bojíš sa, že z toho budeš mať akurát tak „guláš“, lektor k tebe ochotne príde a vysvetlí, čo potrebuješ, dokým to nepochopíš. Ochotne ti rovnako zodpovie na akúkoľvek otázku a rád poradí k tvojim programom. A tomu hovoríme kvalitný individuálny prístup ku klientom, ktorý je veľmi potrebný pre zachovanie maximálnej efektivity.

Po absolvovaní kurzu dostaneš od nás akreditované osvedčenie MŠ a certifikát, ktorým sa môžeš chváliť u súčasného či potenciálneho zamestnávateľa :-). Pribalíme ti aj farebnú tlačenú príručku a množstvo užitočných materiálov v elektronickej forme.

kurzy java materiály

Prečo práve Java?

Predpokladáme, že v tomto prípade ide o úplne jednoznačnú vec :-). Nielen, že Java programátori sú finančne naozaj štedro odmenení a to minimálne 1 500 EUR mesačne, priemerne 1 800 až 2 500 EUR. V prípade seniorov developerov sa to môže vyšplhať až do 10 000 EUR.

platy java profesia

Java programátori sú v kurze a idú ako teplé párky. Preto sa nestane, že by si ostal mesiace na úrade práce. A povedzme si úprimne, byť programátorom nie je práca, je to životný štýl. Spoločnosti ako NESS, DELL, IBM, Henkel, Pantheon, Accenture, HP robia pravidelný nábor na pozície, v ktorých sa využíva Java.

ponuky práce java profesia

Podľa portálu Stackoverflow za rok 2015 a 2014 bola Java v top 3 používaných jazykoch sveta. Tiobe index, ktorý meria obľúbenosť programovacích jazykov je ešte optimistickejší a Java je pravidelne na prvej až druhej priečke.

Stackoverflow Tiobe Prehlad

tiobe index graf

Java nezaostáva ani v štatistikách na GitHube, kde sa môže popýšiť 2. miestom v počte aktívnych repozitárov a počet pushov.

github java

Na čom pracujeme?

Na školeniach používame predovšetkým Netbeans, nakoľko sa nám osvedčil ako najlepšie vývojové prostredie pre začiatočníkov. Rovnako však je k dispozícii Eclipse a máme licencie aj na najlepšie platené IDEčko a to IntellJ IDEA. Používame verziu JDK 8 a 7.

Kurz Java programy

Na školeniach Java EE používame Tomcat a Glassfish. Dôkladné osvojenie si vývojového prostredia, klávesových skratiek a iných vychytávok je u nás samozrejmosťou. Podobne ťa naučíme používať pluginy ako SourceCodeMetric, Tarlog, Emmet, Licence Hanger, Plant UML, Sort Line a mnohé iné.

Staň sa s nami programátorom, nakopni svoju kariéru a získaj skvelý plat! Ak si nezamestnaný, tak prostredníctvom programu REPAS môžeš získať naše kurzy Java zdarma.

Kurzy Java prehlad

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu