IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
5.5.2016 9:50

Predstavujeme kurzy C#

Chceš sa stať skutočným programátorom a získať prácu svojich snov s kráľovským platom? Po prípade, chceš vytvárať svoje vlastné programy a ďalej ako za Hello World si sa nedostal?

program C# hello world ahoj svet

Pohni sa smerom k IT Academy a spravíme z teba programátora! Ruku na srdce, kde inde by si našiel až 8 kvalitných kurzov zaoberajúcich sa C#, ak nie u nás :-)? Práve my totiž disponujeme najväčším počtom akreditovaných C# kurzov na Slovensku.

Akreditované IT kurzy C#

Ovládaš základy programovania, ale objektovo orientované programovanie, lambdy či generika sú pre teba veľkou neznámou? Ideálne, ak si pozrieš pokročilejšie úrovne C#!

Akreditované kurzy C# pokročilí

Komu je kurz určený

Kurzy C# sú určené pre začiatočníkov až pokročilých programátorov podľa jednotlivých úrovní. Ak začínaš s programovaním, potom je pre teba ideálny kurz C# I. Začiatočník. Oboznámime ťa dokonale s prostredím Visual Studio a základnými programátorskými pojmami. Zároveň ťa naučíme písať svoje vlastné prvé appky.

Na kurze C# II. Mierne Pokročilý ti ukážeme, ako spravovať triedy a objekty a čo sú to referenčné typy alebo dedičnosť. V ďalšom pokračovaní kurzu, C# III. sa dozvieš niečo o tvorbe GUI, vďaka čomu budeš ovládať tvorbu grafických programov s dynamickými i statickými prvkami.

Okrem spomínaného, ťa čakajú aj ďalšie kurzy C#, ktoré sa zaoberajú WPF a XAML, prácou s databázami, návrhovými vzormi, knižnicou TPL alebo WCF a SOAP.

Lektor kurzu C#

Prvoradé je u nás vzdelanie lektorov, skúsenosti a certifikácie, ktoré ich oprávňujú na predávanie vzácnych vedomostí. To je jeden z dôvodov, prečo majú naši lektori vysokoškolské IT vzdelanie II. stupňa, globálne platné MS certifikáty v C# a niekoľkoročné skúsenosti.

Lektor vyučujúci kurzy C# je Microsoft certifikovaný tréner, ktorý má všetky dostupné certifikácie na C# ako Microsoft Certified Solutions Developer MCSD či MCP Microsoft Certified Professional. Rovnako si zakladáme na tom, aby lektor nebol zaklínač hadov. Preto ti garantujeme, že ťa neuspíme!

Akreditované kurzy C# certifikovaní lektori

Takmer každý z našich lektorov pracuje na vlastných projektoch i mimo IT Academy. Môžeš sa teda tešiť na vtipné i poučné príbehy, tipy a triky z programátorského života, ktoré ti pomôžu v tvojom ďalšom napredovaní.

V čom je náš C# kurz zázračný?

Konečne spoznáš význam slov efektívne učenie.  Metóda, ktorú u nás zažiješ sa nazýva learning by doing.

V preklade to znamená, že akékoľvek príklady, ukážky, budú praktické a užitočné, ale dokonca aj zábavné. Predovšetkým si ich priamo vyskúšaš! Lektor píše kódy súčasne s tebou. Ukáže ti ako si pri písaní maximálne zjednodušiť život a byť o 80 % efektívnejší.

Na čo sa môžeš tešiť a čo získaš:

  • Farebná 69 stranová tlačená príručka
  • 100 MB materiálov spolu s prezentáciou, knihami a ťahákmi
  • Certifikovaný Microsoft tréner
  • Ekonzultácia po dobu 1 mesiaca
  • Akreditované osvedčenie MŠ spolu s certifikátom

kurzy C# materiály

Prečo práve C#?

Pretože predpokladáme, že to chceš v živote niekam dotiahnuť. Chceš zabezpečiť seba, rodinu a nežiť z mesiaca na mesiac. Ak ťa navyše programovanie bude aj baviť, nebude to len o slušných peniazoch, ktoré budeš dostávať ako C# programátor, ale zároveň aj o splnení sna o ideálnom pracovnom živote.

Mesačne si vieš prilepšiť približne o 1500 EUR. V prípade seniorských pozícii až do 10 000 Eur. Slušné, však?

platy C# profesia

Po C# programátoroch je obrovský dopyt. Na profesii je 203 programátorských pozícii. Spoločnosti ako Siemens, Accenture, ESET, SOITRON, T-Systems a ďalšie čakajú, kedy sa u nich zamestnáš.

programátori vtip C#

ponuky práce C# profesia

Podľa portálu Stackoverflow za rok 2015 a 2014 bol C# v top 5 používaných jazykoch sveta. Nezaostáva ani v Tiobe indexe, ktorý meria obľúbenosť programovacích jazykov.

Stack Overflow Tiobe prehľad C#

tiobe index graf C#

V štatistikách GitHubu sa stabilne drží v prvej desiatke jazykov.

Github C#

Na čom pracujeme?

Alfa a omega je vývojové prostredie Visual Studio. Používame najnovšie verzie 2013 a 2015 Ultimate/Professional. Navyše k Visual Studiu máme licencie, k najlepšiemu rozšíreniu na svete a to ReSharperu. Pre ľudí, ktorým nejakým spôsobom Visual Studio nesadne, je tu SharpDevelop alebo Visual Code.

programy C#

Používame verziu .NET Framework 4.5.* a 4.6.*. K Visual Studiu ťa naučíme používať desiatku skvelých pluginov ako Snippet Designer, Visual Assist, Refactoring Esentials, bez ktorých si nebudeš schopný predstaviť svoj život.

Pri tvorbe úchvatných grafických aplikácii používame DevExpress a pre prácu s regulárnymi výrazmi RegexBuilder a RegexBuddy.

Staň sa s nami programátorom, získaj skvelý plat! Ak si nezamestnaný, tak prostredníctvom programu REPAS môžeš získať naše kurzy C# zdarma.

kurzy C# prehľad

 

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu