IT Academy to je 15 lektorov
.
viac ako 350 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
6.2.2016 5:45

Predstavujeme kurzy Počítačové siete

Chceš sa naučiť spravovať a budovať počítačové siete, no nevieš ako a kde začať? Bojíš sa, že budeš potrebovať mesiace či roky, aby si s nimi vedel efektívne pracovať? Navštív naše kurzy a prijmi výzvu naučiť sa počítačové siete rýchlejšie, než by si predpokladal! Zahoď staré učebnice, v ktorých sa nevyznáš a poď si k nám vyskúšať, ako to funguje v reálnom svete.

akreditované kurzy počítačové siete

Komu sú kurzy počítačových sietí určené?

Kurzy počítačové siete sú ako stvorené pre tých, ktorí rozmýšľajú nad prácou správcu počítačových sietí. Naučiť sa môžeš všetko od základných princípov, ktoré si osvojíš na kurzoch: Počítačové siete I. Základy počítačových sietí, Počítačové siete II. Základy routingu a switchingu a Počítačové siete III. základy bezpečnosti sietí.

Pokiaľ ťa zaujíma bezpečnosť WIFI sietí, odporúčame naše ďalšie pokračovanie, počítačové siete IV. Ukrátení neostanú ani tí, ktorí chcú vedieť viac o protokoloch VoIP či IPv6.

V ponuke máme i kurz venujúci sa analýze sietí, infraštruktúre PKI a elektronickému podpisu, návrhu a realizácii sieti CISCO, multimédiám, certifikátom a protokolom či riešeniu problémov v sieťach.

Lektor kurzu Počítačové siete

Ani tento náš kurz nezaostáva v kvalite učebných materiálov, prezentácii či profesionalite lektorov. Lektori počítačových sietí majú vysokoškolské vzdelanie II. a III. stupňa v telekomunikáciách a počítačových sieťach.

Disponujú CISCO certifikáciami ako CCIE, CCNP, CCIP, CCNA, ktoré zabezpečia, že vám bude prednášať iba borec na siete. Lektori majú viac ako 5 ročnú prax v spoločnostiach ako HP, Soitron či AT&T a sú certifikovaní CISCO tréneri. Radi sa s vami podelia o svoje skúseností z korporátneho sveta a poradia aj ohľadom zamestnania a uplatnenia sa na trhu práce.

akreditované kurzy a certifikovaní lektori

V čom je náš kurz Počítačových sietí zázračný?

V tom, že do teba nebudeme nasilu tlačiť veľké množstvo teórie bez reálneho odskúšania a vlastného otestovania. Nebudeme ťa nútiť, aby si nám na ďalší deň kurzu odrapkal nudnú poučku, ktorá ťa nič nenaučí. A určite nebudeme očakávať, že hneď po ukončení kurzu budeš zrelý na zamestnanie v tomto odbore.

Miesto toho budeme k tebe pristupovať trpezlivo a zažiješ, aký je to individuálny prístup ku klientovi. Príklady z praxe a užitočné tipy či triky ti ukážeme formou learning by doing, vďaka čomu ľahko pochopíš aj potrebnú teóriu, o ktorej budeme hovoriť. Táto technika bude mať na svedomí, že všetko si reálne vyskúšaš a nedopustíme, aby si v tom mal „hokej“ :-).

Po absolvovaní kurzu dostaneš nielen akreditované osvedčenie MŠ, ale aj certifikát, ktorý slúži ako dôkazový materiál o úspešnom absolvovaní pre potenciálneho či súčasného zamestnávateľa.

Rovnako ťa obdaríme i našou farebnou tlačenou príručkou. Aby toho nebolo málo pribalíme ti príkazy a nastavenia k CISCO zariadeniam, ťaháky a materiály k certifikačným CISCO skúškam.

kurzy počítačové siete materiály

Prečo práve Počítačové siete?

Správca počítačovej siete je človek, ktorého potrebuje takmer každá firma. Ide o vyhľadávané zamestnanie, ktoré býva zaujímavo ohodnotené a pre ľudí býva často príťažlivý home office.

Ako by sa ti páčilo zarábať viac ako 1 000 EUR mesačne :-)? V prípade seniorských pozícií sa vieš dostať až na úroveň do 3 000 EUR.

platy administrátor siete

Šikovný admin je dnes na nezaplatenie. Navyše pokiaľ vlastníš niektorú z CISCO certifikácií, budeš maximálne žiadaný. Spoločnosti ako T-Systems, DELL, Orange, Siemens, IBM, Soitron, AT&T, HP robia pravidelný nábor na pozíciu správcu počítačovej siete. Aktuálne je na portály profesia cca stovka adminských pozícií.

ponuky práce siete profesia

Na čom pracujeme?

Čakajú ťa CISCO routre, switche a hotspoty, ktoré si budeš môcť vlastnoručne vyskúšať. Záležitosti ako obnova hesla, tvorba VLAN, NAT či FTP, prípadne crackovanie sietí sa pre teba stanú brnkačkou.

Kurzy sú rovnako ideálne, ak sa chystáš na certifikačné skúšky CISCO a nie si si ešte dostatočne istý svojimi praktickými alebo teoretickými znalosťami. Na školeniach sa okrem vecí z praxe riešia aj práve spomínané tipy, otázky na certifikácie CISCO.

zariadenie CISCO switche a routre

Okrem CISCO zariadení si budeš môcť vyskúšať aj switche a routre iných značiek ako ASUS, Netgear a D-Link. Samozrejmosťou je farebný cable management, aby sa nám nezamotala sieť :-).

switche, routre ASUS, Netgear, D-Link

Rovnako ťa naučíme používať simulačné aplikácie ako Packet Tracer a GNS, pomocou ktorých si môžeš doma vyskúšať, čo si sa naučil.

Pre analýzu WIFI či LAN sieti používame inSSIDer, WireShark, Microsoft Network Monitor a iné nástroje. Pre správu siete pod Linux/Unix máme pripravenú Vyattu, Xymon, NST či BackTrack.

kurz počítačové siete programy

D-Link switch

Staň sa s nami správcom siete, nakopni svoju kariéru a získaj skvelý plat! Ak si nezamestnaný, tak prostredníctvom programu REPAS môžeš získať naše kurzy počítačových sietí zdarma.

kurzy počítačové siete prehľad

Adresa:
Pionierska 1588/15
831 02 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu