IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
6.2.2016 5:45

Predstavujeme kurzy Počítačové siete

Chceš sa naučiť spravovať a budovať počítačové siete, no nevieš ako a kde začať? Bojíš sa, že budeš potrebovať mesiace či roky, aby si s nimi vedel pracovať?

Navštív naše kurzy a prijmi výzvu naučiť sa počítačové siete rýchlejšie, než by si predpokladal! Zahoď staré učebnice, v ktorých sa nevyznáš a poď si k nám vyskúšať, ako to funguje v reálnom svete.

akreditované kurzy počítačové siete

Komu sú kurzy počítačových sietí určené?

Kurzy počítačové siete sú ako stvorené pre teba, ak rozmýšľaš nad prácou správcu počítačových sietí. Naučiť sa môžeš všetko od základných princípov, ktoré si osvojíš na kurzoch: Siete I. Základy počítačových sietí, Siete II. Základy routingu a switchingu a Siete III. Základy bezpečnosti sietí.

Pokiaľ ťa zaujíma bezpečnosť WIFI sietí, odporúčame naše ďalšie pokračovanie, počítačové siete IV. Ukrátení neostanú ani tí, ktorí chcú vedieť viac o protokoloch VoIP či IPv6.

V ponuke máme i kurz venujúci sa analýze sietí, infraštruktúre PKI, návrhu a realizácii sieti CISCO, multimédiám, certifikátom a protokolom či riešeniu problémov.

Lektor kurzu Počítačové siete

Naši lektori počítačových sietí majú vysokoškolské vzdelanie II. a III. stupňa v telekomunikáciách a počítačových sieťach. Disponujú CISCO certifikáciami ako CCIE, CCNP, CCIP, CCNA, ktoré zabezpečia, že vám bude prednášať iba borec na siete.

Lektori majú 6-8 ročnú prax v spoločnostiach ako HP, Soitron či AT&T a sú certifikovaní CISCO tréneri. Radi sa s tebou podelia o svoje skúseností z korporátneho sveta a poradia aj ohľadom zamestnania a uplatnenia na trhu.

akreditované kurzy a certifikovaní lektori

V čom je náš kurz Počítačových sietí zázračný?

Budeme k tebe pristupovať trpezlivo a zažiješ, aký je to individuálny prístup ku klientovi. Príklady z praxe a užitočné tipy ti ukážeme formou learning by doing. 

Všetko si vyskúšaš na reálnych CISCO zariadeniach. Rovnako ti dáme tipy k CISCO skúškam a certifikáciám. Ukážeme ti pár vzorových otázok a testov.

Na čo sa môžeš tešiť a čo získaš:

  • Farebná 50 stranová tlačená príručka
  • Praktické cvičenia na reálnych CISCO zariadeniach
  • 50 MB materiálov spolu s prezentáciou, knihami a ťahákmi
  • Certifikovaný CISCO lektor
  • Ekonzultácia po dobu 1 mesiaca
  • Akreditované osvedčenie MŠ spolu s certifikátom

kurzy počítačové siete materiály

Prečo práve Počítačové siete?

Správca počítačovej siete je človek, ktorého potrebuje takmer každá firma. Ide o lukratívne zamestnanie, ktoré býva zaujímavo finančne ohodnotené. Pre ľudí býva často príťažlivá práca aj vďaka home office.

Platy juniorských pozícii začínajú od 1 000 EUR mesačne. V prípade seniorských pozícií sa vieš dostať až na úroveň do 3 000 EUR.

platy administrátor siete

Šikovný admin je dnes na nezaplatenie. Navyše pokiaľ vlastníš niektorú z CISCO certifikácií, budeš maximálne žiadaný. Spoločnosti ako T-Systems, DELL, Orange, Siemens, IBM, Soitron, AT&T, HP robia pravidelný nábor na pozíciu správcu počítačovej siete. Aktuálne je na profesii 97 adminských pozícií.

ponuky práce siete profesia

Na čom pracujeme?

Čakajú ťa CISCO routre, switche a hotspoty, ktoré si budeš môcť vlastnoručne vyskúšať. Záležitosti ako obnova hesla, tvorba VLAN, NAT či FTP, prípadne crackovanie sietí sa pre teba stanú brnkačkou.

Kurzy sú rovnako ideálne, ak sa chystáš na certifikačné skúšky CISCO. Na školeniach sa okrem vecí z praxe riešia aj práve spomínané tipy, otázky na certifikácie CISCO.

zariadenie CISCO switche a routre

Okrem CISCO zariadení si budeš môcť vyskúšať aj switche a routre iných značiek ako ASUS, Netgear a D-Link. Samozrejmosťou je farebný cable management, aby sa nám nezamotala sieť :-).

switche, routre ASUS, Netgear, D-Link

Rovnako ťa naučíme používať simulačné aplikácie ako Packet Tracer a GNS, pomocou ktorých si môžeš doma vyskúšať, čo si sa naučil.

Pre analýzu WIFI či LAN sieti používame inSSIDer, WireShark, Microsoft Network Monitor a iné nástroje. Pre správu siete pod Linux/Unix máme pripravenú Vyattu, Xymon, NST či BackTrack.

kurz počítačové siete programy

D-Link switch

Staň sa s nami správcom siete a získaj skvelý plat! Ak si nezamestnaný, tak prostredníctvom programu REPAS môžeš získať naše kurzy počítačových sietí zdarma.

kurzy počítačové siete prehľad

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu