IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
2.6.2015 15:09

Akcia 1 + 1 na kurz SAP I. Začiatočník

Chcete novú, perspektívnu a dobre platenú prácu? Zaujala vás problematika SAP a ABAP, no nikdy ste si nenašli čas na jej učenie, alebo neviete, kde by ste si ju osvojili? Presne pre vás máme dokonalé riešenie!

Objednajte si kurz SAP I. Začiatočník a druhá osoba ho má úplne zdarma! Zažite tak dva fantastické dni plné produktivity a zábavy vo dvojici.

Čo vás čaká na kurze SAP?

Okrem dobrej nálady, občerstvenia a profesionálneho školiteľa sa môžete tešiť na základné informácie ohľadom SAP, do ktorých patrí používanie tohto systému, koncept klienta či podnikové aplikácie a komponenty.

Naučíte sa niečo o podnikovej architektúre a nasadeniu systému SAP. Reč bude aj o technologických základoch systému SAP, operačných systémoch a základoch databáz.

Čo získate po absolvovaní kurzu SAP?

Po absolvovaní kurzu budete dokonale ovládať základy implementácie a projektov v systéme SAP. Získate prehľad o aplikáciách a komponentoch a zistíte, čo je to SAP ERP a SAP NetWeaver. Získate tak všetky potrebné informácie na ovládanie základnej funkcionality SAPu a zároveň budete schopný a pripravený na prípadné pokračovanie kurzu.

Samozrejmosťou je kvalitná tlačená farebná príručka a rovnako aj materiály v elektronickej podobe, ktoré sa zídu na upevnenie získaných vedomostí. Nepremeškajte túto jedinečnú akciu. Ešte nikdy nebola lepšia príležitosť naučiť sa program SAP takto výhodne, preto neváhajte a zvýšte si šance na získanie práce snov.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu