IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
8.6.2013 17:24

Vyhrajte kurzy IT Academy!

Patríte k ľuďom, túžiacim po vzdelávaní v odboroch, ktoré vás bavia, napĺňajú a ktoré vo svojom živote reálne využijete? V tom prípade ste v správny čas na správnom mieste! Len IT Academy vám ponúka jedinečnú príležitosť zapojiť sa do súťaže jednoduchej ako lúsknutie prstami!

Stačí, keď odpoviete na 3 jednoduché otázky a automaticky budete zaradení do žrebovania o 3 najpredávanejšie a najobľúbenejšie kurzy v súčasnosti! Tešiť sa môžete na kurzy Excel II. Mierne Pokročilý, (X)HTML, CSS I. Začiatočník a Adobe Photoshop I. Začiatočník.

Príjemní lektori, svieže občerstvenie a priateľské prostredie robia tieto kurzy výnimočnými, plnými zábavy a dobrej nálady, o čom svedčí spokojnosť všetkých našich zákazníkov. Pokiaľ aj vy chcete zažiť systém „škola hrou“ a tým stráviť nezabudnuteľné dva dni v priestoroch IT Academy, táto súťaž je pre vás ako stvorená!

V prípade výhry kurzu Excel II. získate vedomosti v oblasti tvorby tabuliek, grafov či pokročilého formátovania. Školenie (X)HTML, CSS I. vás naučí základy tvorby web stránok a upravovanie fotiek bude pre vás po absolvovaní kurzu Photoshop I. hračkou!

Stačí odpovedať na nasledovné tri otázky a výhra vás neminie!

1. Koľko lektorov má v súčasnosti IT Academy?

2. Na akej ulici sídli IT Academy?

3. Koľko kurzov sa nachádza v oblasti „kancelárske balíky“?

Odpovede na všetky otázky nájdete na stránke www.it-academy.sk, zasielať ich môžete na mail info@it-academy.sk. Do správy nezabudnite uviesť svoje meno a priezvisko. V predmete správy napíšte „súťaž o 3 kurzy“ a pravidelne kontrolujte naše stránky, kde vyhlásime výhercov. Vystúpte z rady a vydláždite si cestičku za vzdelaním hneď teraz!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu