IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
5.8.2015 17:56

Získajte kurz zdarma cez REPAS!

Ste nezamestnaný a neviete si nájsť prácu? Rozmýšľate nad rekvalifikáciou, no neviete kde začať? Práve pre vás je ako stvorená žiadosť, ktorá sa podáva na úrade práce, ktorá po schválení prepláca až 100% z ceny školenia! To znamená, že vďaka tomuto tlačivu vám zabezpečí bezplatné školenie podľa ľubovoľného želania. Svoje šance na trhu práce tak môžete zvýšiť ihneď a nebude vás to stáť ani cent!

Ktorý kurz si vybrať?

Práve IT kurzy patria k jedným najnavštevovanejších nielen na Slovensku, ale aj vo svete. Dôvodom je veľký rozmach technológií a záujem zo strany zamestnávateľov. U nás máte na výber z viac ako 300 kurzov. V prípade, že ste v tejto oblasti ešte stále stratený a hoci by ste sa IT radi venovali, no neviete kde a ako začať, odporúčame vám navštíviť špecializované kurzy SAP, SQL alebo Java, na ktoré je určená sadzba 7,25 €.

Práve ovládanie programovania a práca s databázami, či SAPom je na súčasnom trhu žiadanou komoditou, v ktorej sa môžete veľmi ľahko uplatniť a zarábať podľa svojich predstáv. V súčasnosti ste možno nezamestnaný, no už o pár týždňov môže byť všetko inak!

Čo mám urobiť?

Potrebujete navštíviť úrad práce a pre vypísanie žiadosti o RE-PAS kontaktovať svojho referenta. Následne kontaktujte nás, kde sa spoločne dohodneme na type a termíne školenia, ktoré vám bude vyhovovať. Do žiadosti potom my doplníme informácie o školení, cene a podmienkach.

Tento dokument zanesiete naspäť na úrad a budete pevne veriť, že vám žiadosť schvália :-). Do dvoch týždňov od odoslania vám príde potvrdenie žiadosti o preplatenie školenia. Všetky ďalšie dôležité informácie a dokumenty nájdete na oficiálnej stránke ÚPSVaR.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete kontaktovať mailom na info@it-academy.sk. Nečakajte, že vám práca spadne z neba. Vyplňte formulár ešte dnes a staňte sa žiadaným!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu