IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
3.12.2014 0:21

Vianočná akcia a zľavy až do 60%

Vianoce sa už nezadržateľne blížia a spolu s nimi aj obdobie obdarovávania. My sme si pre vás tiež niečo pripravili. Presne 15 počítačových kurzov z našej ponuky môžete mať za výnimočnú akciovú cenu so zľavou až do 60%. Ak ste sa chystali zlepšiť si svoje zručnosti pri práci s počítačom, teraz je na to ten správny čas!

V spolupráci so spoločnosťou zľavomat sme si pre vás prichystali vianočnú akciu na 15 vybraných kurzov. Odporúčame objednávať čím skôr, nakoľko je k dispozícii 50 voucherov!

Naučiť sa pracovať s počítačom je dnes už prakticky nutnosťou. Preto sme pre vás pripravili špeciálne akcie na kurzy, ktoré vám veľmi pomôžu. V čom? Vďaka našej ponuke sa môžete zdokonaliť v programoch z balíka Microsoft Office a ešte pritom ušetriť, vďaka zľavám až do 60%. To znamená, že sa naučíte lepšie pracovať s programami ako je Microsoft Excel, Microsoft Word a Microsoft PowerPoint. Tieto zručnosti môžete následne zužitkovať napríklad pri hľadaní zamestnania. Zároveň bude vaša práca s týmito programami omnoho efektívnejšia.

Premýšľali ste nad prácou s grafikou alebo jednoduchým programovaním, no neviete ako začať? Aj pre vás máme v rámci našej akcie pripravených niekoľko kurzov. Pre potenciálnych počítačových grafikov je pripravený kurz Adobe Photoshop I. Začiatočník, ktorý vás uvedie do základov práce s týmto programom. Ak sa chystáte tvoriť webové stránky, naučíme vás základy (X)HTML a CSS. Záujemcov o vlastný blog určite poteší zľava na kurz CMS Wordpress I. Začiatočník. Ak sa chystáte programovať, vhod vám padne základný kurz Úvod do programovania.

Pre každého, kto by mal záujem zvýšiť svoje predaje cez internet, či využívať internet na podnikanie, máme pripravené zľavy na kurzy Internetový marketing I. Začiatočník. V rámci kurzov Google Adwords I. Začiatočník a SEO optimalizácia pre vyhľadávače I. Začiatočník vás naučíme, ako sa na internete zviditeľniť. Kurz Copywriting I. Začiatočník zase môže využiť každý, kto sa chce naučiť písať pútavé texty, ktoré predávajú. V rámci kurzu Google Analytics I. Začiatočník sa naučíte správne pracovať s analytickými údajmi a zvýšiť efektivitu svojej prezentácie.

Naša akciová ponuka 1 a 2-dňových počítačových kurzov je tento rok mimoriadne pestrá. Naši skúsení lektori vám všetko riadne vysvetlia a v rámci kurzov sa zameriavame na skúšanie v praxi. Nemusíte sa teda obávať nudnej teórie, ktorú následne nebudete vedieť zužitkovať. Kurzy realizujeme v menších skupinkách (max. 10 ľudí) a v cene kurzu je už zahrnuté drobné občerstvenie a všetky študijné materiály. Kurzy sú vhodné pre jednotlivcov ale aj pre firmy.

Kancelárske balíky:

 • Microsoft Excel I. Začiatočník
 • Microsoft Excel II. Mierne Pokročilý
 • Microsoft PowerPoint I. Začiatočník
 • Microsoft PowerPoint II. Mierne Pokročilý
 • Microsoft Word I. Začiatočník
 • Microsoft Word II. Mierne Pokročilý

Programovanie a práca s web stránkami:

 • Adobe Photoshop I. Začiatočník
 • (X)HTML, CSS I. Začiatočník
 • CMS Wordpress I. Začiatočník
 • Úvod do programovania

Marketing a reklama:

 • Internetový marketing I. Začiatočník
 • Copywriting I. Začiatočník
 • Google AdWords I. Začiatočník
 • SEO optimalizácia pre vyhľadávače I. Začiatočník
 • Google Analytics I. Začiatočník

Vianočné obdobie je časom obdarovávania, preto neváhajte a zabezpečte sebe alebo svojmu blízkemu miesto v niektorom z našich kurzov. Vaša rodina či priatelia určite ocenia tento originálny darček, ktorý sa dá výborne zužitkovať v budúcnosti. Objednajte si kurz za špeciálnu vianočnú cenu ešte dnes!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu