IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
2.12.2014 12:33

Viac než 15 nových kurzov Java a C#

Pre všetkých, ktorí sa chcú venovať programovaniu v prostredí Java alebo C# je pripravená úplne nová séria kurzov. V tomto ohľade sme prepracovali štruktúru existujúcich kurzov a pridali aj niekoľko nových. Orientovať sa môžete presne podľa požadovaného zamerania. Ak už určité znalosti v týchto oblastiach máte, vybrať si môžete taký kurz, ktorý vám ich rozšíri.

Naša ponuka kurzov týkajúca sa jazyku Java a C# prešla výraznými zmenami. Rozhodli sme sa jednotlivé kurzy trochu skrátiť a rozdeliť na viac dielov. Pridali sme samozrejme aj niekoľko noviniek. Vhodné školenie si tu nájdu všetci, určené sú totiž nielen úplným začiatočníkom ale aj pokročilým programátorom, ktorí hľadajú spôsob, ako rozšíriť svoje znalosti. Jednotlivé kurzy sú teraz užšie zamerané na konkrétne oblasti programovanie a práce s databázami.

Upravené a nové kurzy Java

Pre záujemcov o programovanie v jazyku Java je aktuálne pripravených 14 nových kurzov. Prepracovali sme osnovu školení Java I. Začiatočník a Java II. Mierne pokročilý. Po novom sú kurzy rozdelené podľa ich zamerania, keďže programovanie v jazyku Java je mimoriadne obsiahlou témou.

Ak sa chcete venovať tvorbe Appletov a oboznámiť sa s knižnicou Swing, určite odporúčame kurz Java III. Tvorba GUI a Swing. Pripravené sú tiež kurzy, ktoré vás zasvätia do využívania Návrhových vzorov, JBoss, Spring a Hibernate. Pre všetkých, ktorí chcú zostať v obraze a sledovať najnovšie trendy v tejto oblasti, je určený kurz Java VIII. Novinky Java 8 a 7.

Nové kurzy programovania v C#

Pre záujemcov o programovanie grafických aplikácií v C# máme pripravených 8 kurzov. Prvé dva - Kurz C# I. Začiatočník a Kurz C# II. Pokročilý vám dodajú potrebné základy pre ďalšiu špecializáciu. V rámci kurzu C# III. Tvorba GUI si osvojíte všetky potrebné nástroje pre tvorbu grafického používateľského rozhrania a sa tvoriť statické aj dynamické prvky. Vďaka ďalším kurzom z tejto oblasti si môžete osvojiť prácu s databázami, návrhovými vzormi, knižnicou TPL a frameworkom WCF. Naše kurzy z vás spravia skutočného odborníka na programovanie v jazyku C#.

K jednotlivým kurzom si môžete prezrieť prehľadne spracované osnovy. Osobitný dôraz pri vzdelávaní kladieme na praktické precvičovanie, nemusíte sa teda obávať nudnej teórie, ktorú v praxi nebudete vedieť aplikovať. 

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu