IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
14.11.2012 9:45

Ste skvelí a úžasní!

Prečítajte si o sebe akí ste skvelí a úžasní a prečo je to tak... Máte aj vy plné zuby ničnerobenia, ktoré vám len uberá životnú energiu? Máte chuť učiť sa a dozvedieť užitočné informácie, ktoré zužitkujete vo svojej profesii? Ak patríte medzi cieľavedomých ľudí, ktorí to chcú v živote niekam dotiahnuť, potom je investícia do vzdelania jedna z najlepších možných investícií pre vašu budúcnosť.

Každý deň ľudia míňajú financie na veci, ktoré im prinášajú krátkodobé potešenie ako napríklad oblečenie či sladkosti. Veľa z nich strávi celý deň len bezcieľnym surfovaním na internete alebo pozeraním televíznych programov s nulovou výpovednou hodnotou. V tom horšom prípade sa niektorí ľudia len dívajú von oknom a rozmýšľajú nad nesmrteľnosťou chrústa alebo pozorujú ako im život uteká medzi prstami.

V dnešnej dobe je stále viac a viac ľudí, ktorí jednoducho nevedia využiť zmysluplne svoj čas a dokonca ani nerozmýšľajú nad svojou budúcnosťou a ďalším smerovaním. Po vyštudovaní školy sa nevedia zamestnať a uplatniť, lebo ich nič nebaví natoľko, aby si vedeli predstaviť, že sa danou činnosťou budú ďalej živiť.

Nemajú tušenie čo robiť, vedia len to, že chcú peniaze ihneď a najlepšie pokiaľ pre to nebudú musieť pohnúť ani prstom. Ľudstvo zlenivelo a nebavia ich bežné aktivity. Práve v tomto ste vy, milí zákazníci odlišní od obyčajných ľudí. Vy ste si zvolili tú skvelú cestu za vzdelaním. Vy ste sa rozhodli neostať len tak nečinne doma sedieť, ale robiť niečo pre svoj osobný a profesijný rozvoj.

Dobre viete, že vzdelanie je ten najcennejší poklad, ktorý vám nikdy nikto neukradne. Rozhodli ste sa správne priatelia! Naša krajina potrebuje cieľavedomých ľudí ako ste vy. Ľudí, ktorí nesedia doma na zadku a nemíňajú financie na zbytočnosti, ktoré im rozhodne nepomôžu presadiť sa na trhu práce.

Práve preto si zaslúžite pochvalu a poklonu práve za to, že patríte medzi malú skupinu ľudí, ktorá vie správne investovať svoje finančné prostriedky. To z vás robí skvelých a úžasných ľudí, kvôli ktorým napredujeme. Ste našou inšpiráciou, lebo vďaka vám vidíme, že školenia majú zmysel.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli ísť cestou za vzdelaním a za šírenie tejto myšlienky aj medzi vašimi známymi a okoliu.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu