IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
21.12.2015 17:19

Predstavujeme kurzy WordPress

Chceš si vytvoriť vlastnú webstránku, eshop, blog alebo len si spraviť online vizitku? Výborne, si na správnej adrese. Dvojdňový kurz WordPressu je to práve orechové, čo potrebuješ na rýchle a efektívne vytvorenie webstránky. Dokonca nemusíš vedieť programovať a aj tak ťa naučíme vytvoriť vymakaný web.

Komu je kurz určený?

Kurz WordPress I. Začiatočník je určený všetkým, ktorí nemajú žiadne alebo len minimálne skúsenosti s týmto systémom. Ľahko a rýchlo ťa naučíme konfiguráciu i inštaláciu. Nastavenie vzhľadu, používanie šablón a užitočné tipy a triky na pluginy a rozšírenia sú rovnako samozrejmosťou. Zabudnúť môžeš na siahodlhú teóriu, ktorá ťa len zmetie.

Praktické príklady, s ktorými sa pri práci s WordPressom stretne každý z nás, ti zaistí informácie prostredníctvom metódy learning by doing. To znamená, že preberaná teória bude okamžite aplikovaná do praktických ukážok, ktoré ti pomôžu pochopiť problematiku. A ako bonus od nás získaš šablóny v hodnote 100 EUR úplne zdarma!

WordPress Premiové Šablóny

Kurz WordPress II. Pokročilý odporúčame absolvovať tým, ktorí už majú základné vedomosti z tejto problematiky alebo absolvovali náš začiatočnícky kurz. V našom pokračovaní sa dozvieš ako vytvárať ankety a obľúbené newslettre. A ako to už býva u nás zvykom – aj na pokročilom kurze dostaneš krásne témy samozrejme zadarmo ;-).

Lektor kurzu Wordpress

Prístup a kvalifikácia našich lektorov je pravdepodobne odlišná, než si mal možnosť doposiaľ zažiť na škole alebo inej skostnatelej inštitúcii. Dbáme nielen na profesionálnu kvalitu prezentácie s individuálnym prístupom ku každému jednému klientovi, ale aj na to, aby ťa školiteľ daného kurzu neuspal do pár minút svojím nudným prejavom.

Navyše naši lektori vedúci kurz WordPress sú plne certifikovaní a to v oblasti HTML, CSS, PHP a JavaScript. Svojmu oboru sa venujú aj za dverami IT Academy a patria k nadšencom svojho oboru, čo zistíš aj ty sám, keď sa prihlásiš na kurz.

Akreditovaný kurz a certifikovaní lektori

V čom je náš kurz WordPress zázračný?

Nuž, ako sa hovorí, v dnešnej dobe ti nikto nedá nič len tak. My sa tejto zásadnej chybe poctivo vyhýbame a okrem spomínaných tém a šablón za 100 EUR od nás získaš cca 30 platených aj neplatených rozšírení a pluginov.

Klienti získajú akreditované osvedčenie MŠ a certifikát, ako dôkazný materiál pre zamestnávateľa, že si bol na certifikovanom kurze. Čerešničkou na torte je farebná tlačená príručka a užitočné materiály v elektronickej forme.

Už ďalej nemusíš hľadať výhodnú ponuku a zisťovať, kde sa dozvieš viac. Príď k nám a presvedč sa na vlastnej koži, že môžeš získať všetko a to jednoducho a za priaznivú cenu od IT Academy.

Materiály kurzy WordPress

Prečo práve WordPress a správca webu?

Aktuálne polovička webu beží na systéme WordPress. Na Slovensku je situácia pomerne rovnaká a väčšina webu tiež beží na WordPress a jeho rôznych verziách. Na portáli profesia môžeš nájsť cca 30 pozícii ohľadom správcu webu, alebo podobných pozícii, ktoré majú ako požiadavku WordPress.

WordPress štatistiky

Priemerný plat sa pohybuje okolo 1000 €. Ak sa navyše budeš živiť ako webdeveloper a doučíš sa HTML/CSS spolu s JavaScriptom môžeš sa posunúť aj o dvojnásobok a viac. Veľa našich klientov sa uberá smerom vlastného eshopu alebo osobného blogu. Niektorí dosahujú dokonca 20-30 násobok priemerného platu pri zaujímavých produktoch a dobre nastavenej PPC reklame.

Plat správca webu a WordPress

Na čom pracujeme?

Používame najaktuálnejšiu verziu WordPressu 4.4. V prípade špeciálnych požiadaviek aj verziu 4.3 a nižšie. Na kurzoch ťa naučíme používať najdôležitejšie pluginy ako Akismet a Disqus pre bezpečnosť a komentáre.

Pre optimalizáciu webstránok preberieme Yoast SEO, Ultimate SEO Pack a Google XML Sitemaps. Pre svižný beh stránok WP Super Cache. Samozrejmosťou je nasadenie Google Analytics po prípade Google AdSense a WooCommerce.

Kurzy WordPress Pluginy

 

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu