IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
14.8.2017 20:07

Predstavujeme kurzy Word

Rád by si sa naučil pracovať s textom rýchlo a efektívne? Unavuje ťa písanie dokumentu dve hodiny, počas ktorých sa môžeš venovať užitočnejším záležitostiam a prácam? Vyskúšaj naše dvojdňové kurzy, ktoré z teba spravia skutočného znalca tohto programu!

Zvládni formátovanie a tvorbu osnovy za zlomok času, na ktorý si bol zvyknutý. Žiadna príručka ti nedá za mesiac intenzívneho „drtenia“ to, čo my ti dáme už za 2 dni.

akreditované kurzy Word

Komu je kurz určený

Kurzy Word sú vhodné pre každého, kto chce s týmto programom pracovať plynule a bez problémov. Kurz Microsoft Word I. Začiatočník ťa naučí pracovať s textom a obrázkami. Tvorba životopisu ti nebude robiť žiaden problém.

Na kurze Microsoft Word II. Mierne Pokročilý ti objasníme pokročilé formátovanie a tvorbu motívov či štýlov. Microsoft Word III. Pokročilý je vhodný pre všetkých, ktorí síce majú bohaté skúsenosti s Wordom, no napriek tomu chcú vedieť ešte viac! Zaoberať sa budeme tvorbou viacúrovňového zoznamu a používaním šablón.

Nakoniec tu máme aj expertnú úroveň, kurz Microsoft Word IV. Expert, v ktorom sa zameriame na prácu s ovládacími prvkami obsahu a ActiveX.

kvalitné kurzy word

Lektor kurzu Word

Občas nestačí na pochopenie danej látky, keď si ju len prečítaš v knihe. Rovnako nestačí, že kurz má perfektne vytvorenú učebnú osnovu, ak školiteľ nespraví svoju časť práce poriadne. Preto je nám potešením oznámiť ti, že všetci naši lektori majú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, niekoľkoročné skúsenosti v odbore, rôzne globálne platné certifikáty a hlavne nadšenie predávať svoje tvrdo nadobudnuté vedomosti ďalej.

microsoft certifikovaní tréneri

Konkrétne teba bude školiť certifikovaný Microsoft tréner MCT, ktorý disponuje aj certifikáciou Microsoft Office Specialist (MOS) Expert Word! Prekvapený? Hádam si u nás neočakával laika :-).

V čom je náš kurz Word zázračný?

Nikdy si nemal príliš v láske školské lavice? Napĺňal ťa pocit, že väčšinu informácií v živote nevyužiješ? Na našich kurzoch ťa tieto myšlienky zďaleka obídu! Na svedomí to bude mať fakt, že my sa zameriavame vyslovene iba na praktické a užitočné príklady, s ktorými sa stretneš v zamestnaní každý jeden deň! Školíme formou learning by doing metódy, teda všetka teória, ktorú budeš počuť, bude priamo na mieste odskúšaná a potvrdená na príkladoch.

Na kurzoch Word budeš pracovať na konkrétnych zadaniach. Vypracujeme spoločne životopis, oficiálny list, faktúry, pozvánky a mnoho iných tlačív a písomností, ktoré sa oplatí poznať a ovládať.

Po absolvovaní kurzu od nás dostaneš akreditované osvedčenie MŠ a certifikát, ktorým sa môžeš pýšiť súčasnému alebo potenciálnemu zamestnancovi. Pribalíme ti i farebnú tlačenú príručku, ktorá má zvyčajne približne 50 strán a je nabitá základnými a dôležitými poznatkami z kurzu. A nezabudni, že materiály dostaneš aj v elektronickej podobe, ktoré obsahujú zaujímavé knihy a prezentácie.

programy a nástroje Word

Prečo práve Word?

Lebo bez neho sa v súčasnosti ďaleko nedostaneš. Teda za predpokladu, že tvoje zamestnanie bude úzko súvisieť s prácou na počítači. Každý zamestnávateľ berie ako samozrejmosť, že Office programy ovládaš aspoň na používateľskej úrovni a orientácia v nich ti nerobí problém. Ak si si vedomý svojich nedostatkov v tejto oblasti, objednanie kurzov Word je prirodzenou a logickou voľbou.

pracovné pozície profesia Word

platy Word Back Office špecialista

Navyše, slušne zarobiť si dokážeš aj ako Office referent. Momentálne je voľných až 1310 pracovných miest s touto žiadosťou. Priemerný plat sa pohybuje od 722 €, no vlastnou šikovnosťou sa môžeš vypracovať aj omnoho vyššie. Vcelku slušné, však :-)?

akreditované kurzy Word

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu