IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
10.10.2015 18:00

Predstavujeme kurzy SQL

Chceš začať, alebo začínaš s databázami? Nestačí ti v práci Excel, alebo ti pridelili nový projekt s databázami v Microsoft Access, MySQL, Microsoft SQL Server, či v inom databázovom riešení? Alebo si sa jednoducho rozhodol, že chceš novú lepšie platenú prácu?

Ak si na niektorú z týchto otázok odpovedal áno, potom by si mal spozornieť, nakoľko práca s databázami patrí v IT k najlukratívnejším. Na konci článku čaká skvelý bonus!

akreditované kurzy SQL

Komu je kurz určený?

V našej ponuke máme 2 akreditované kurzy na SQL. Kurz SQL I. Začiatočník je vhodný pre ľudí s minimálnymi, alebo žiadnymi skúsenosťami z problematiky SQL a databáz. Odporúčame, aby účastníci mali aspoň základné znalosti z programu MS Excel.

V úvode sa oboznámite so základnou terminológiou z problematiky databáz a SQL. Dozviete sa napríklad ako sa popasovať s úlohou typu - zašlite klientovi 500 záznamov po pole cena s DPH, alebo ako transponovať či vyfiltrovať dáta. Po kurze SQL to bude pre vás brnkačka :-).

Následne vás naučíme jednotlivé časti jazyka SQL a to hlavne manipuláciu s dátami DML. Nosnou časťou je tvorba dopytov, t. j. dopytovanie. Spolu si napíšeme viac ako 30 vlastných skriptíkov. Zaujímavosťou je, že kurz navštevujú aj analytici a správci databáz, ktorí si chcú precvičiť dopytovanie. Rovnako vás naučíme písať rýchle a efektívne dopyty.

Pre pokročilých používateľov SQL a starých harcovníkov máme kurz SQL II. Pokročilý. Odporúčame ho všetkým, ktorí ovládajú aspoň 85 % z osnovy začiatočníckeho kurzu.

Lektor kurzu SQL

Školenie majú na starosti dvaja lektori, ktorí majú za sebou projekty pre firmy ako Anasoft, CBS či rôzne cestovné kancelárie a zahraničné spoločnosti. Obidvaja majú VŠ vzdelanie 2. stupňa STU FEI aplikovaná informatika a certifikácie ako MySQL Certified developer a Microsoft Certified Professional. Sú IT nadšenci celou dušou, ale nemusíte sa obávať zaklínačov hadov, alebo nezaujímavej prednášky. Nechodia v tom istom svetri 5 rokov :-).

Prečo byť analytik/admin/konzultant DB?

Jednoduchou odpoveďou je zaujímavá práca a plat. Priemerná mzda databázového analytika, konzultanta a správcu je 1400 EUR. Senior pozície sú ohodnotené od 2000 do 6000 EUR. Každý mesiac je k dispozícii viac ako 500 pozícii pre ľudí so znalosťou jazyka SQL.

ponuky práce SQL

Spoločnosti ako T-System, ČSOB, VUB Banka, IBM, HP, Soitron, Atos, Accenture a veľa iných pravidelne hľadá zamestnancov z tejto oblasti.

plat analytika, admin, konzultanta

Na čom pracujeme?

Používame softvér ako MySQL Workbench, DbVisualizer, phpMyAdmin či Adminer. Ku školeniu od nás dostanete tlačenú farebnú príručku s viac ako 50 praktickými príkladmi konkrétnych skriptov. Rovnako získate prezentáciu lektora, cheatsheety (ťaháky pre SQL) a pár ebookov pre štúdium na doma. Po úspešnom zvládnutí školenia od nás automaticky získate certifikát o absolvovaní školenia a akreditované osvedčenie MŠ.

softvér databázy a sql

Pri začiatočníckych kurzoch veľmi často používame online nástroje ako SQL Fiddle či SQL Zoo, aby si účastníci mohli preopakovať príklady aj doma. Aby toho nebolo málo získate od nás aj vypracované riešenia k týmto nástrojom.

Pre pokročilých používateľov a špecializované školenia máme naprogramovaný v C# vlastný nástroj na dopytovanie v databázach Access, MySQL a Microsoft SQL Server.

nástroj SQL Fiddle

Týmto kurzom si už u nás prešli zamestnanci spoločností ako Tatra Banka, J&T, Allianz, Raiffeisen‎ či inštitúcií ako Národná Banka Slovenska, Ministerstvo obrany a mnoho iných. Príďte na kurz a naštartujte svoju kariéru s IT Academy!

nástroj SQLZoo

To najlepšie na koniec

Do konca novembra môžete využiť našu akciu 1+1 zdarma. To zmanená, že ak sa prihlásite s kolegom či známym, zaplatíte len za jedného účastníka.  Objednajte si školenie SQL!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu