IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
2.1.2016 15:43

Predstavujeme kurzy SAP

Chceš sa naučiť používať SAP, orientovať sa v systéme a osvojiť si jeho základy? Výborne, si na správnom mieste! Na dvojdňových kurzoch SAP načerpáš rýchlo a efektívne všetky potrebné vedomosti pre bezchybné ovládanie tohto systému. Skús s nami zvládnuť za pár dní to, čo niektorí nedokážu ani po roku!

Akreditované kurzy SAP a ABAP

Komu je kurz určený?

Kurzy SAP sú ideálne pre všetkých, ktorí sa chcú stať odborníkmi na využívanie tohto systému v podnikovej sfére a chcú poznať všetky jeho možnosti využitia. Na kurze SAP I. Začiatočník si osvojíš základy teórie, implementácie a realizácie projektov. Používateľské prostredie SAPu bude pre teba malinou a nastavenie profilu či ovládanie rôznych typov transakcií zvládneš rovnako hravo.

Kurz SAP II. Pokročilý a SAP III. Expert sú zamerané predovšetkým na prepájanie systému s inými aplikáciami či cloud computingom. No a náš kurz SAP Administrácia a správa je ako stvorený pre každého, kto rozmýšľa nad kariérou administrátora.

Lektor kurzu SAP

Si zvedavý kto ho bude viesť? Tvoje uvažovanie je naozaj správne. Nestačí, aby bola dokonale vypracovaná len učebná osnova. Na to, aby kurz bol pre všetkých klientov prínosný je nutné, aby ho viedol študovaný a skúsený lektor, ktorý je plne certifikovaný v oblasti, ktorú vyučuje.

Presne takí u nás učia! Výnimkou nie je ani lektor na naše kurzy SAP. Disponuje nielen informatickým a ekonomickým vysokoškolským vzdelaním II. stupňa, ale aj niekoľkými globálnymi SAP certifikátmi. Pýšiť sa môže aj kvalitnými referenciami ako Hewllet-Packard či Johnson Controls a viac ako 10 ročnou praxou v SAPe.

Certifikovaný lektor SAP

Naši lektori pracujú na svojich projektoch aj za bránami IT Academy, preto vedomosti a predávané skúsenosti sú priamo z reálnej praxe.

V čom je náš SAP kurz zázračný?

S radosťou ti môžeme oznámiť, že na našom kurze nezaspíš tak, ako si to mal možno vo zvyku v škole a na prednáškach :-). Praktické a užitočné príklady, s ktorými sa stretne každý SAP odborník pri práci, ti ukážeme prostredníctvom metódy learning by doing. Táto technika zaručí, že prebraná teória sa v tebe ľahšie zakorení vďaka úlohám, ktoré si vyskúšaš priamo na mieste!

Ako jediný na Slovensku máme akreditované kurzy SAP a ABAP. To znamená, že po absolvovaní nášho kurzu SAP dostaneš akreditované osvedčenie MŠ a certifikát. Doklady slúžia ako cenný materiál pre potenciálneho či súčasného zamestnávateľa a sú dôkazom, že si skutočne úspešne absolvoval certifikovaný kurz. Nezabudneme ti k nim pribaliť aj farebnú tlačenú príručku a kopu užitočných materiálov v elektronickej forme.

Materiály kurzy SAP a ABAP

Prečo práve SAP?

SAP patrí k najpoužívanejším informačným systémom v najväčších svetových korporáciách, spoločnostiach či koncernoch. K našim úspešným absolventom patrí napríklad Kaufland, Vodohospodárska výstavba, TNT, Generali a mnohí ďalší.

Pracovné pozície SAP a ABAP

Ide o odvetvie, ktoré sa stále rozširuje, čo sa ľahko odzrkadlí i na plate. Priemerný plat administrátora na Slovensku sa totiž pohybuje okolo 1800-2400 EUR v hrubom a SAP konzultanti si prilepšia o 1600-2000 EUR. A to už je slušná čiastka, čo povieš :-)?

SAP ABAP platy

Spoločnosti ako Henkel, Východoslovenská energetika, Accenture, ČSOB, IBM robia pravidelný nábor na pozície, v ktorých sa využíva SAP a jeho moduly.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu