IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
14.8.2017 20:17

Predstavujeme kurzy PowerPoint

Chceš sa naučiť tvoriť prezentácie na vysokej úrovni? Rád by si sa nimi odlíšil od väčšiny a vytvoril dokonale pripravenú a pútavú prezentáciu tvojej práce a nápadov? Zabudni na milión nezmyselných snímkou plných textu a otrepaných šablón!

Nauč sa počas dvoch dní toľko, čo v škole za obdobie jedného roka. Naše intenzívne kurzy Powerpoint z teba urobia prezentačného bossa, ktorý sa nebojí žiadnej konkurencie.

akreditované kurzy PowerPoint

Komu je kurz určený

Kurzy Powerpoint sú ideálnym variantom pre toho, kto chce zvládnuť tvorbu kvalitných a účinných prezentácií.  Kurz Microsoft PowerPoint I. Začiatočník ťa naučí vytvoriť si základnú schému prezentácie, jej tvorbu i prispôsobenie snímkou. Vkladanie multimediálneho obsahu ti nebude robiť žiaden problém.

Na kurze Microsoft PowerPoint II. Mierne Pokročilý si osvojíš techniky formátovania motívov, šablón a pokročilej úpravy textu. Predvádzanie a publikovanie prezentácie zvládneš pohotovo, ako aj tvorbu grafov a diagramov.

PowerPoint III. Pokročilý je určený pre zdokonalenie a prehĺbenie nadobudnutých vedomostí na pokročilú úroveň. Interaktívne prvky, text, grafy, správne prezentovanie či publikovanie...všetky tieto informácie budeš mať v malíčku a vedieť ich dopodrobna.

akreditované kurzy PowerPoint

Lektor kurzu PowerPoint

My vieme, že len intenzívne vypracovaná učebná osnova nie je zárukou úspechu kurzu. Aby sa na teba nalepili všetky užitočné informácie a vyťažil tak maximum z poskytnutých informácií, je potrebné, aby lektor, ktorý daný kurz vedie, mal špičkové vedomosti i prezentačné schopnosti!

certifikovaní Microsoft tréneri

Práve preto sme hrdí, že i náš lektor kurzov Powerpoint je študovaný, certifikovaný, plne vyškolenýskúsený. Navyše má niekoľkoročné zručnosti v odbore a vysokoškolské vzdelanie II. stupňa. Je vlastníkom certifikátu Microsoft tréner a v neposlednom rade oplýva pozitívnou energiou, ktorou ťa rád nakazí :-).

V čom je náš kurz PowerPoint zázračný?

V prípade, že sa ti s učením spájajú skôr nepríjemnejšie spomienky, máme pre teba dôležitú správu. Od nás budeš odchádzať s dobrou náladou a o hodný kus vzdelanejší. Prečo je to tak? Nuž, všetky odprezentované informácie si aj ty vyskúšaš na praktických a užitočných príkladoch, ktoré ti povedia omnoho viac, než akákoľvek poučka.

Zároveň používame učebnú metódu learning by doing. Všetko čo ti na hodinách povieme, posilníme aj úlohami z praxe, ktoré u nás hravo zdoláš.

Ako úspešnému absolventovi nášho kurzu ti darujeme akreditované osvedčenie MŠ a certifikát, s ktorým sa môžeš pochváliť napríklad potenciálnemu zamestnávateľovi. Nezabudneme ti pribaliť ani farebnú tlačenú príručku a veľkú kopu materiálov v elektronickej podobe vo forme prezentácií či kníh.

programy a nástroje PowerPoint

Prečo práve PowerPoint?

Pretože to, že ovládaš prácu s nástrojom na prezentovanie sa v súčasnosti berie ako samozrejmosť a povinnosť. A kde ju budeš môcť využiť?

Uplatnenie je naozaj rôznorodé. V prípade, že ťa láka svet manažmentu, ako team leader si polepšíš o 1393 € a na profesii si nájdeš v tejto chvíli 138 ponúk. Samozrejme, aj kvalitný lektor potrebuje tieto zručnosti. V priemere si zarobíš od 1139 € a vyberať si môžeš zo 44 ponúk. Marketing, reklama a PR je prešpikovaná konkrétnymi zamestnaniami, takmer všetky však spája potreba kvalitne prezentovať. Vďaka tomu každomesačne získaš 1367 € a po celom Slovensku ťa zháňajú až 705krát :-)!

pracovné pozície profesia PowerPoint

pracovné pozície profesia marketer PowerPoint

pracovné pozície profesia obchodak PowerPoint

Práve PowerPoint patrí k univerzálnym kurzom, ktorý by mal mať zvládnutý každý jeden z nás. Vieš... nie vždy je žiaduce vytŕčať z radu ;-).

akreditované kurzy PowerPoint

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu