IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
17.12.2016 10:15

Predstavujeme kurzy Microsoft Excel

Chceš konečne porozumieť jednému z najpoužívanejších programov pre prácu s dátami? Je tvoja práca s Excelom neefektívna a tvorba reportov s tabuľkami či grafmi ti zaberie pomaly pol dňa? Čo tak túto hodnotu radikálne skrátiť na necelých 5 minút či dokonca pár sekúnd?

akreditované kurzy Excel

Ak nemáš čas a chuť na študovanie hrubých príručiek, ktoré sú často mätúce, nezrozumiteľné a siahodlhé, vyskúšaj to s nami za 2 dni. Presne toľko nám bude stačiť na to, aby sme ťa zasvätili do tajov Excelu. Garantujeme ti, že ťa neuspíme!

Komu je kurz určený

Kurzy Excel sú pre teba ideálne, ak sa chceš stať odborníkom a zvládať prácu v Exceli za zlomok času, na aký si bol zvyknutý. Kurz Microsoft Excel I. Začiatočník je pre teba vhodný, ak máš minimálne alebo žiadne skúsenosti v Exceli. Naučíš sa orientovať v prostredí Excelu a pracovať s obrázkami. Grafy a tabuľky ti pôjdu jedna radosť.

Keď chceš nadobudnuté základné vedomosti rozšíriť ďalej, čaká na teba kurz Microsoft Excel II. Mierne Pokročilý. Naučíš sa používať všetky základné funkcie a vzorce na výpočty spolu s podmieneným formátovaním.

V Excel III. Pokročilý ťa naučíme lookupy, textové funkcie a prepájane Excelu s Wordom či PowerPointom. Kurzy Excel IV. a Excel V. sú expertné úrovne, v ktorých sa naučíš používať makrá a programovať vo VBA.

Ak sa zaujímaš o analýzu a controlling a datamining, pripravili sme pre teba kurz PowerPivot a PowerView. Pre nadšencov analytiky a štatistiky sme pripravili kurzy Kontingenčných tabuliek či Štatistických výpočtov.

Lektor kurzu Excel

Môžeš sa tešiť na jedného z najlepších lektorov na Excel na Slovensku. Naši lektori sú certifikovaní Microsoft tréneri MCT. Rovnako disponujú certifikáciou Microsoft Certified Solutions Associate MSCA na Office 365 či Microsoft Office Specialist MOS Expert.

Microsoft Excel certifikovaní treméri

Samozrejmosťou je ukončené vysokoškolské IT vzdelanie II. stupňa a výborné pedagogické zručnosti. Ukážu ti veci a techniky, ktoré nenájdeš ani v knihách a pritom sa budeš baviť.

V čom je náš kurz Excel zázračný?

U nás sa nebudeš cítiť ako zmorený študent v školských laviciach. Namiesto toho si ukážeme praktické a užitočné príklady, s ktorými sa budeš stretávať denno-denne. Zároveň sme propagátori metódy learning by doing.

To znamená, že preberaná teória sa v tebe zakorení prostredníctvom úloh, ktoré zdoláš priamo u nás. Ukážeme ti najčastejšie zlyhania/faily, ktoré ľudia robia pri práci v Exceli a ako sa im vyvarovať.

Úspešný absolvent dostane akreditované osvedčenie MŠ a certifikát. Práve ten môže byť kľúčovým „papierom“ pre potenciálneho či súčasného zamestnávateľa. 

Na čo sa môžeš tešiť a čo získaš:

  • Farebná 50 stranová tlačená príručka
  • 150 MB materiálov spolu s prezentáciou, knihami a ťahákmi
  • Certifikovaný Microsoft tréner
  • Ekonzultácia po dobu 1 mesiaca
  • Akreditované osvedčenie MŠ spolu s certifikátom

materiály Microsoft Excel

Prečo práve Excel?

Všetky kurzy Office, vrátane Excelu, patria k tým najžiadanejším. Dôvod je jednoduchý. V súčasnosti sa bez ich znalosti nezaobídeš. Pozor! Táto informácia sa netýka len jedného konkrétneho zamestnania. Jedná sa takmer o každú sféru a odbor!

pracovné pozície profesia Excel

V prípade, že ťa láka pozícia referenta, určite ťa poteší správa, že aktuálne je voľných až 1310 pracovných miest s touto požiadavkou. Priemerne si zarobíš od 722 Eur. Ak ťa zaujíma práca analytika a controllera, tam sa pohybuje mzda okolo 1434 Eur. Ak by si však programoval, vieš sa dostať na sumu od 1500 Eur. Tak čo, ideš do toho :-)?

platy Excel referent

platy Excel analytik

Spoločnosti ako Slovak Telekom, Henkel, Swiss Re, VUB či DELL robia pravidelne nábor a majú vypísané pozície na profesii.

platy Excel programátor

Na čom pracujeme?

Prioritne pracujeme vo verziách Microsoft Office 2016 Professional a 2010 Professional. Fantastická vec je sada nástrojov ASAP Utilities, Analytics Edge, Dose a KuTools. Na tvorbu vlastných menu využívame ImageMSO a Office Custom UI Editor.

Skript Excel Optimizer používame na urýchlenie práce, či automatizáciu systému. Pri písaní kódu vo VBA si pomáhame pomocou MZTools na rýchle generovanie kódu a IndenterVBA na výborne automatické formátovanie.

programy a nástroje Microsoft Excel

Znalosť Excelu je dnes skoro nevyhnutnosť na väčšine pozícii, kde človek prichádza do styku s počítačom a dátami. Staň sa s nami referentom, analytikom alebo dokonca programátorom! Získaš skvelú a zaujímavú prácu, ktorú môžeš vykonávať v tých najväčších firmách, ale aj doma ako home office.

V prípade, že si nezamestnaný a nemáš peniaze na kurzy, tak prostredníctvom programu REPAS môžeš získať naše kurzy Excel zdarma.

akreditované kurzy Excel

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu