IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
14.8.2017 20:52

Predstavujeme kurzy JavaScript

Chceš sa naučiť tvorbu moderných webových stránok na vysokej úrovni? Len knižné publikácie nie sú pre teba vyhovujúce a rád by si sa priučil zopár trikov aj pod dohľadom skúseného lektora? Využi šancu stať sa odborníkom na JavaScript!

Na výber máš až z 10 rôznych kurzov venujúcich sa tejto problematike, vďaka čomu sa môžeme pýšiť titulom najväčší počet JavaScript kurzov na Slovensku. Príď ako začiatočník a odchádzať budeš s úsmevom na perách a plnou hlavou užitočných vedomostí.

akreditované kurzy JavaScript

Komu je kurz určený?

Ak ťa zaujíma tvorba webových stránok, tento kurz je určený práve tebe. Kurz JavaScript I. Začiatočník ťa naučí vkladať zdrojový kód do vlastných stránok a zoznámiš sa so základmi skriptovania. Pokračovanie kurzu, JavaScript II. Pokročilý sa bude venovať debugovaciemu nástroju FireBug, modelu DOM a po absolvovaní zvládneš aj pokročilú detekciu informácii o používateľovi.

Ak chceš vedieť perfektne narábať s modelom DOM a vytvárať anonymné funkcie, kurz JavaScript III. OOP bude pre teba perfektnou voľbou.  Ak už máš pokročilé skúsenosti a vedomosti, skúsiť môžeš aj náš kurz JavaScript IV. Ajax a JSON.

Ďalej môžeš absolvovať kurz Node.JS, AngularJS, jQuery, ale aj Ajax.

akreditované kurzy JavaScript

Lektor kurzu JavaScript

Vieme, že na to, aby kurz bol skutočne efektívny a užitočný pre každého, je potrebné, aby mal priebeh vyučovania na starosti človek z oboru, ktorý má nielen bohaté skúsenosti, ale aj trpezlivosť. Práve preto IT Academy zamestnáva lektorov, ktorí majú vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, pár veľmi cenných certifikátov a niekoľkoročné skúsenosti.

Pre upresnenie – lektor, ktorý školí kurzy JavaScript je Microsoft certifikovaný tréner a špecialista na „Programming in HTML5 with JavaScript and CSS3“. Pomimo toho sa môžeš spoľahnúť na individuálny prístup, vďaka čomu sa nemôže stať, že od nás odídeš sklamaný a ešte k tomu bez vedomostí.

certifikovaní Microsoft tréneri

V čom je náš kurz JavaScript zázračný?

Nebudeme ťa zaťažovať veľkým množstvom teórie bez názornej ukážky a vlastného odskúšania. Všetky prednášané príklady, ktoré budú reálnymi ukážkami z praxe, si vyskúšaš aj ty vďaka našej metóde learning by doing.

Pri odchode zároveň získaš akreditované osvedčenie MŠ a certifikát, ktorý môže slúžiť ako dôkazový materiál o úspešnom absolvovaní kurzu nielen pre teba, ale aj pre súčasného či potenciálneho zamestnávateľa. A čo by sme to boli za školiacu firmu, keby si od nás okrem toho nedostal aj farebnú tlačenú príručku so všetkými radami, tipmi a triky plus kopu materiálov v elektronickej forme :-).

programy a nástroje JavaScript

Prečo práve JavaScript?

Pretože ako sám dobre vieš, v súčasnosti je tvorca a správca web stránok obľúbeným a dobre plateným povolaním. Vo veľa prípadoch sa takáto práca dá riešiť aj v pohodlí domova. Zarobiť si môžeš nad 1000 EUR mesačne, čo je celkom slušná suma :-).

pracovné pozície profesia JavaScript

akreditované kurzy JavaScript

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu