IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
27.6.2016 10:14

Predstavujeme kurzy HTML5/CSS3

Chceš sa stať borcom v tvorbe webstránok? Zápasíš s 300 stranovými knihami, v ktorých ti nefunguje každý 3 príklad? V škole si mal zaklínačov hadov a nič si sa nenaučil? Alebo sa chceš v živote posunúť ďalej a naučiť niečo nové?

Príď do IT Academy na akreditovaný kurz HTML! Sme profesionáli. Garantujeme, že ťa neuspíme a naučíme ťa tvoriť vlastné webstránky. Chceš vedieť, ako chutí pocit zo správneho rozhodnutia? Napíš nám, o ostatné sa už postaráme :-).

Akreditovane kurzy HTML/CSS

Komu je kurz určený?

Pre ľudí s minimálnymi alebo žiadnymi znalosťami máme pripravený kurz HTML5, CSS3 I. Začiatočník. Preberieme štruktúru webstránky a jej HTML značky. Rovnako sa naučíš naštýlovať svoj web pomocou jazyka CSS. V kreatívnom okienku budeme kresliť pomocou elementu CANVAS a pracovať s videom. Dostaneme sa tiež k tvorbe vlastných šablón a osvojíš si aj tak škaredé slovo ako pseudotrieda či cache.

Certifikovany kurz HTML5/CSS3

Pre ostrieľanejších máme pripravený kurz HTML5, CSS3 II. Pokročilý. Na ňom ťa oboznámime s ukladaním dát na lokálnych úložiskách. Vytvoríme si chat rozhranie, aby si mohol komunikovať s frajerkou, kamarátmi alebo kolegami v práci. Nakódime si praktický zoznam kontaktov s uchovaním histórie. Pre fajnšmekrov je pripravená komunikácia so serverom pomocou webových soketov.

Pokiaľ už teraz vieš, že by si chcel absolvovať oba kurzy, máme pre teba pripravený zvýhodnený Balík HTML5, CSS3 Profesionál s 5 % zľavou. Ak sa zaujímaš o tvorbu responzívneho webu, Google konzola sa sťažuje alebo prichádzaš o klientov z tabletov a smartfónov, určite sa daj na kurz Responzívny webdizajn.

Lektor kurzu HTML5/CSS3

Máme pre teba pripravených 3 certifikovaných lektorov lvl. ultra jedi majster. Veľmi dobre vieme, akú dôležitú úlohu zohráva lektor. Práve preto si na výbere našich zamestnancov dávame patrične záležať a na „bojisko“ posielame len tých najlepších.

Certifikovani lektori HTML/CSS

Lektori majú vysokoškolské IT vzdelanie II. stupňa. Microsoft certifikovaní tréneri a špecialisti. Samozrejmosťou je, že sú aj akreditovaní lektori. Každý z nich má 5 10 ročnú prax. Radi vám odovzdajú skúsenosti z korporátnych a freelance projektov.

Microsoft certifikovani lektori HTML/CSS

V čom je náš HTML5/CSS3 kurz zázračný?

Budeme riešiť iba dôležité, užitočné a príklady z praxe. Ukážeme ti ich prostredníctvom metódy learning by doing – učíme sa pomocou príkladov. Všetko si vyskúšaš priamo pod dohľadom skúseného mentora. Náš individuálny prístup má na svedomí to, že budeš spokojný a plný vedomostí.

Na čo sa môžeš tešiť a čo získaš:

  • Farebná 69 stranová tlačená príručka
  • 100 MB materiálov spolu s prezentáciou, knihami a ťahákmi
  • Certifikovaný Microsoft tréner
  • Ekonzultácia po dobu 1 mesiaca
  • Akreditované osvedčenie MŠ spolu s certifikátom

Materiály HTML5/CSS3

Prečo práve HTML5/CSS3?

Tvorba a spravovanie webových stránok patrí medzi najžiadanejšie a najobľúbenejšie zamestnania súčasnosti. Presýtenosti sa stále báť nemusíš. Ako webmaster si môžeš zarobiť od 1000 EUR mesačne. Ak by si sa chcel stať tvorcom webových stránok, sumy sa šplhajú vyššie a nemajú žiadny limit!

Platy HTML/CSS profesia

Po webmasteroch a webdeveloperoch je obrovský dopyt. Každý chce vlastný eshop, blog, či webvizitku. Rovnako je obrovský záujem o udržovanie či doplňovanie funkcionalít. Aktuálny počet ponúk je len na profesii 371.

Pracovne pozície HTML/CSS profesia

Spoločnosti ako Siemens, Azet, Poštová banka, Dell, VUB, Accenture, Softec či Soitron mnohé ďalšie čakajú, kedy sa u nich zamestnáš a začneš pre nich tvoriť weby.

Hľadanie práce HTML/CSS vtip

Na čom pracujeme?

Ako vývojové prostredie používame Visual Studio, Netbeans a Webstorm. Používame najnovšie verzie 2013 a 2015 Ultimate/Professional. Pre ľudí, ktorým nejakým spôsobom tieto prostredia nesadnú, sú k dipozícii PsPad, Sublime, Notepad++, Brackets či Atom.

Pre spojenie s FTPčkom používame WinSCP, FileZillu po prípade starý dobrý Total Commander. Samozrejmosťou je používanie rozšírení ako webdeveloper, webessential, či frameworky a knižnice bootstrap, emmet a jQuery.

Pre rýchlu tvorbu menu či formulárov používame All Web Menus, Formoid či Adobe Muse. Z online nástrojov sú to napríklad Google Forms, Wufoo, Formstack či Typeform.

Programy a nástroje HTML/CSS

Staň sa s nami web developerom! Získaš skvelú a zaujímavú prácu, ktorú môžeš vykonávať v tých najlepších firmách, ale aj doma ako home office. Obrovská pridaná hodnota je možnosť spraviť si web sám a nemusieť míňať prostriedky na programátorov či agentúry.

V prípade, že si nezamestnaný a nemáš peniaze na kurzy, tak prostredníctvom programu REPAS môžeš získať naše kurzy HTML zdarma.

Akreditované kurzy HTML/CSS

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu