IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
14.8.2017 20:55

Predstavujeme kurzy Google AdWords

Chceš sa naučiť ovládať jeden z najúčinnejších PPC systémov? Nevieš efektívne nastaviť reklamu pre svoj web a máš už toho dosť? Odlož na chvíľu múdre knihy, z ktorých si „jeleň“ a príď si na vlastnej koži vyskúšať, ako z reklamy vyťažiť maximum!

Pochop princípy Google AdWords jednoducho a rýchlo behom niekoľkých hodín vďaka IT Academy a už na ďalší deň budeš môcť aplikovať svoje vedomosti do praxe.

akreditované kurzy Google AdWords

Komu je kurz Google AdWords určený?

Kurz je určený pre každého, kto by sa chcel naučiť používať správne kľúčové slová vo svojej reklamnej kampani a zistiť, ako ju správne nastaviť tak, aby si z nej vyťažil maximum.

Na kurze Google AdWords I. Začiatočník ťa zasvätíme do základných nastavení a narábaní s Google Analytics, ako schvaľovanie či diagnostika reklám. Po absolvovaní tohto kurzu už budeš schopný sám vytvárať a optimalizovať reklamné kampane.

Ak ti však nebudú stačiť len základné vedomosti, máme pre teba prichystané aj pokračovanie, kurz Google AdWords II. Pokročilý. V ňom ti predstavíme remarketing a jeho základné stratégie, naučíš sa pracovať s AdWords Editorom a správa zložitejších kampaní bude pre teba hračkou.

Ak si chceš osvojiť špecifické vlastnosti a pokročilé možnosti reklamy na Google AdWords, sú pre teba ideálne kurzy Google AdWords III. Obsahová sieť a remarketing, IV. Mobilná inzercia, V. Videoreklama a VI. Tvorba skriptov a pravidiel.

Lektor kurzu Google AdWords

Máš zlé skúsenosti s lektormi a obávaš sa, že aj u nás schytíš takého, ktorý síce teóriu ovláda na výbornú, no reálne skúsenosti nemá žiadne? V takom prípade tieto obavy môžeš okamžite vyhodiť von oknom :-).

Nakoľko dbáme na najvyššiu možnú kvalitu, všetci naši lektori disponujú vysokoškolským vzdelaním II stupňa, uznávanými certifikátmi z daného odboru a hlavne niekoľkoročnou praxou. Lektor vyučujúci tento kurz má zároveň priamo certifikáciu aj na AdWords.

certifikovaní Google AdWords lektori

Podávané vedomosti preto nie sú obyčajné polátané poučky z učebníc. Práve naopak! Dozvieš sa mnoho príbehov, tipov a trikov z pracovných skúseností našich ľudí, vďaka čomu načerpáš kopu užitočných vedomostí, ktoré aj reálne využiješ.

V čom je náš Google AdWords kurz zázračný?

Nezaspíš, neodídeš od nás unudený či sklamaný a už vôbec nie smädný alebo hladný :-). Keďže nám ide o maximálnu spokojnosť zo všetkých strán, naša výučbová metóda learning by doing ti ukáže, ako by to malo vyzerať na kvalitných kurzoch. Všetky odprednášané príklady priamo aplikujeme do praxe a ty si tým pádom budeš môcť vyskúšať, ako to funguje.

Pracovať budeš na jednom z našich kvalitných počítačov, ktorý sa na pár hodín stane tvojim verným kamošom.

Po absolvovaní kurzu zároveň dostaneš akreditované osvedčenie MŠ a certifikát, ktorý zároveň môže slúžiť ako dôkazový materiál o úspešnom absolvovaní pre budúceho či súčasného zamestnávateľa. Zároveň od nás dostaneš aj farebnú tlačenú príručku so všetkými múdrymi radami a kopu materiálov i v elektronickej forme.

programy a nástroje Word

Prečo práve Google AdWords?

Pretože už nechceš mať webovú stránku, na ktorú nikto nekliká. Potrebuješ byť viditeľný a rád by si zobral šťastie do vlastných rúk. Chceš si poctivo zarábať a nie čakať dni, týždne či mesiace, kým sa ti to podarí. Páčilo by sa ti byť v povedomí a presne vďaka Google AdWords aj dosiahneš ciele, ktoré si stanovíš.

pracovné pozície profesia Google AdWords

A možno by sa ti páčilo pracovať vo firme, kde by si mal na starosti tvorbu a manažovanie reklám. Dôvodov, pre ktoré by si mal ísť na tento kurz je mnoho. Skôr sa seba samého spýtaj, prečo nie?

akreditované kurzy Google AdWords

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu