IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
11.9.2015 20:00

Predstavujeme kurz Testovanie softvéru

Nedostatok kurzov z oblasti testovania softvéru alebo skôr žiadnych v našich končinách, nás inšpiroval vytvoriť školenie na mieru pre budúcich, ale aj existujúcich testerov. Tento kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. U našich českých kolegov je síce situácia so školeniami o niečo lepšia, ale kurzy sú rádovo v cenách 800 € - 2000 €.

kurzy testovanie softvéru

Komu je kurz určený?

Kurz Testovanie softvéru I. Začiatočník je určený ľudom s minimálnymi, alebo žiadnymi skúsenosťami z oblasti testovania softvéru. Často ho však navštevujú aj skúsení testeri, aby si utvrdili svoje znalosti a overili si, či ich postupy a techniky sú správne.

Na začiatku sa preberá základná terminológia a techniky testovania. Nemusíš sa báť, že kurz je len o suchej teórii a žiadnej praxi. Školenie prebieha formou learning by doing. To znamená, že sa učíš na príkladoch a reálnych projektoch z praxe. Naučíš sa odhaľovať defekty a navrhovať testovacie prípady. Okrem iného sa rieši problematika štrukturálneho a integračného testovania.

Kurz Testovanie softvéru II. Pokročilý je vhodné absolvovať, ak ovládaš aspoň 85 % z osnovy z prvého školenia.

Lektor kurzu testovania

Školenie vedú 2 skúsení testeri a lektori. Prvý má na konte projekty pre Americkú vládu, Zuno, Swiss a špecializuje sa na Re. Obidvaja majú VŠ vzdelanie 2 stupňa STU FEI aplikovaná informatika a svetové certifikácie pre testovanie softvéru ako ISTQB, TOSCA, MCT či Software Testing with Visual Studio. Samozrejmosťou je, že lektor rád zodpovie akúkoľvek otázku a je nápomocný pri práci na kurze.

Prečo byť tester?

Najlepšie na túto odpoveď reflektujú nasledovné 2 obrázky. V prvom rade sa človek dostane pomerne k lukratívnej práci s vhodným pomerom investovanej energie a času. Pracovných pozícii je z tejto oblasti viac než dosť. Rovnako priemerný plat 1200 € určite nie je na zahodenie. Platy skúsených a senior testerov sú rádovo 2-3 násobne vyššie.

pozície IT tester

Firmy ako CGI, Siemens, Accenture, VUB, ATOS, Scheidt & Bachmann, NESS, Deloitte a mnohé iné hľadajú pravidelne testerov, nakoľko ide o nedostatkových ľudí.

plat IT tester

V čom je náš kurz testovanie softvéru zázračný?

Náš prístup spočíva v metóde learning by doing t.j . učíme sa pomocou praktických príkladov. Príklady si rovno vyskúšaš.

Vďaka individuálnemu prístupu sa môžeš pýtať na čokoľvek a lektor k tebe ochotne príde a poradí ti.

Na čo sa môžeš tešiť a čo získaš:

  • Farebná 69 stranová tlačená príručka
  • 90 MB materiálov spolu s prezentáciou, knihami a ťahákmi
  • Certifikovaní tréneri a testeri z praxe
  • Ekonzultácia po dobu 1 mesiaca
  • Akreditované osvedčenie MŠ spolu s certifikátom

kurzy testovanie materiály

Na čom pracujeme?

Používame softvér ako Selenium, Jira, Eclipse. Komu Eclipse nevonia, potom NetBeans. V prípade Microsoft projektov používame Visual Studio 2013 Ultimate.

Programy testovanie softvéru

Súčasťou školenia sú kvalitné materiály v podobe tlačenej farebnej príručky a samotná prezentácia lektora. Rovnako zasielame materiály v digitálnej podobe. Po skončení školenia získavate certifikát o absolvovaní školenia a akreditované osvedčenie MŠ.

Vzhľadom k tomu, že ide o jedinečné školenie na Slovensku, už ho stihli za ten rok existencie “otestovať :-)” firmy ako Ness, Ditec a desiatky iných. Staň sa s nami IT testerom!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu