IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
6.4.2016 21:34

Platba darčekovými poukazmi

Dostal si od svojho zamestnávateľa darčekové poukazy, no stále ostávajú pohodené v tvojej peňaženke bez vidiny reálneho využitia? Vedel si, že ak si majiteľom CADHOC, DOXX Plus, Ticket Multi, e-ticket či Vaša Slovensko môžeš ich využiť aj na vzdelanie?

Dopraj svojej mysli záplavu nových, užitočných vedomostí, ktoré efektívne využiješ v praxi a zaplať si akýkoľvek kurz svojimi poukazmi!

Čo to je a ako to funguje?

Darčekový poukaz je odovzdávaný zamestnancom zvyčajne ako benefit. Jeho využiteľnosť sa viaže predovšetkým na kultúru, relax, zdravotnú starostlivosť a vzdelávanie. Medzi firmy produkujúce tieto výhody patria Doxx, Edenred Eticket, Cheque Dejanuer a Vaša Slovensko.

darčekové poukazy ticket, eticket, edenred, vasa stravovacia, doxx

Lístky sú často venované práve za účelom vzdelávania, preto je ich využitie na kúpu kurzu jednou z najideálnejších spôsobov. Zamestnávateľ bude šťastný, že sa využil tak, ako mal a ty zažiješ skvelé chvíle v partii príjemných ľudí a ešte k tomu ťa niečo užitočné naučíme.

Postup pre uplatnenie poukazu je jednoduchý. Stačí, keď pri objednávke napíšeš do poznámky, že si želáš využiť darčekové poukazy. V prípade, že ich celková suma je nižšia ako cena kurzu, zvyšok doplatíš klasicky.

Aktuálne akceptujeme všetky druhy poukazov určených na vzdelávanie, kultúru a relax, takže nech si dostal ktorýkoľvek z nich, u nás máš dvere vždy otvorené dokorán :-). Tešíme sa na teba!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu