IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
19.4.2013 16:46

Nový kurz Copywriting

Radi by ste sa naučili písať pútavé texty? Zaujíma vás v čom spočíva moc marketingových textov? Naučte sa vytvárať aj vy pútavé PR články, či názvy produktov pre spoločnosti. Kurz Copywriting I. Začiatočník vám objasní systém AIDA i ADAM, pomôže vám s naplánovaním práce a vysvetlí všetky základy, ktoré by ste ako správny copywriter mali vedieť.

Rovnako si osvojíte vytváranie pútavých sloganov, ktoré oslovia širokú verejnosť! Na tomto kurze vás naučíme písať ako skúsený a profesionálny copywriter! Už vám nebude robiť problémy písať emocionálne texty, ktoré sú z pohľadu zákazníka najpríťažlivejšie a majú najvyššiu úspešnosť.

Na druhom pokračovaní tohto kurzu s názvom Copywriting II. Pokročilý sa budeme zaoberať významom nadpisov a rovnako sa naučíte spôsob, vďaka ktorému vytvoríte kreatívny a zaujímavý nadpis. Naučíme vás dostať sa do hlavy zákazníka a poradiť, aký produkt bude pre nich najzaujímavejší.

Ak je vám pojem SEO copywriting neznámy, po absolvovaní tohto školenia už určite nebude. Ako bonus pre našich verných klientov ponúkame zľavu vo výške 10% z pôvodnej sumy kurzu! Stále rozmýšľate, či sa máte na to dať? Tak neváhajte a príďte na jedinečný kurz Copywritingu, ktorý sa stane nezabudnuteľným!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu