IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
16.6.2014 12:09

Nové kurzy SAP a ABAP

Aktuálne chýba na trhu práce viac než 11 000 IT špecialistov, pričom každá 10 pozícia súvisí s SAP alebo ABAP. Práve tu je priestor, kde sa môžete presadiť a stať sa žiadaným odborníkom! O vysokom dopyte po špecialistoch na SAP a ABAP programovania svedčí aj fakt, že priemerný plat SAP konzultanta je 1 600 € a ABAP programátora až 2 000 €. Čo všetko sa vám ešte oplatí vedieť?

Absolvujte naše tri kurzy a vyznajte sa v SAP!

V kategórii kurzov SAP a ABAP vás kurzom SAP I. Začiatočník uvedieme do základnej problematiky tohto podnikového riešenia. Dozviete sa o jeho základných princípoch a naučíte sa implementovať a realizovať nové projekty. Svoje znalosti a orientáciu v tomto prostredí môžete prehĺbiť kurzami SAP II. a SAP III.

Po jeho absolvovaní už hravo zvládnete implementáciu SAP v rámci podniku a prepojenie s inými systémami. Odborníci na SAP sú dnes mimoriadne žiadaní, absolvovaním kurzov z tejto kategórie získate v oblasti SAP nielen teoretické, ale aj veľmi cenné praktické znalosti. SAP patrí medzi najpoužívanejšie ERP systémy. 

Na kurzoch si jednotlivé pravidlá osvojíte aj vďaka praktickému precvičovaniu, ktorému je na kurze venovaný dostatočný priestor. Svoje poznatky v rámci SAP môžete ďalej rozvíjať programovaním v jazyku ABAP. 

Programovanie v ABAP už pre vás nebude záhadou

Programovanie v jazyku ABAP predstavuje veľkú výzvu pre každého, kto sa chce v prostredí SAP dokonale vyznať, zvládať efektívne písanie programov, prácu s objektmi a debugging. Správne nastavené procesy prinášajú pre používateľa SAP v biznis prostredí veľké množstvo výhod.

Zostavili sme preto kurzy, ktoré vás od základov zoznámia s programovacím jazykom ABAP, jeho princípmi a možnosťami využitia. Do ponuky SAP a ABAP sme pridali tri nové kurzy, ktoré zachádzajú v rámci problematiky programovania ABAP ešte ďalej.

Novinkou sú kurzy ABAP programovanie III. Debugging, ABAP programovanie IV. OOP a ABAP programovanie V. BSP. Osnova každého z kurzov bola starostlivo zostavovaná našimi expertmi tak, aby ste po absolvovaní kurzu danej problematike spoľahlivo porozumeli. 

Naučte sa debugging, OOP a BSP

Vďaka týmto trom novým kurzom sa môžete naučiť debugging, prácu s objektmi a triedami (OOP) a taktiež využívanie a tvorbu serverových aplikácií BSP. Teraz sme navyše pre vás pripravili akciu, vďaka ktorej sa vám vzdelávanie v tejto oblasti oplatí ešte viac!

Ak ste sa dočítali až sem, môžete si niektoré z týchto školení objednať s výbornou 10% zľavou! Pre uplatnenie zľavy stačí pri objednávaní zadať do poznámky zľavový kód SAPZ2014. Akcia platí do konca júla na vybrané termíny a je limitovaná počtom miest na školení. Staňte sa odborníkom na SAP alebo ABAP!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu