IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
18.12.2016 11:11

Darujte blízkym akreditované kurzy od IT Academy!

Vianoce sa blížia rýchlosťou blesku a ľudia začínajú pomaly, ale isto panikáriť. Po práci chodia navštevovať obchody v snahe nájsť dokonalé darčeky pre všetky blízke osoby. Brázdiac stránky najrôznejších e-shopov sa nakoniec vzdávajú a povedia si, že však aj zajtra je deň a času je stále dosť.

Rozhodnite sa okamžite a nečakajte zbytočne na posledný možný okamih! Potešte blízkych darčekom, za ktorý vám budú vďační. Využite perfektnú príležitosť zakúpiť si od nás kvalitné akreditované kurzy len za 54,99!

PC kurzy programovania, Microsoft Office a marketingu

Z akých kurzov si môžete vybrať?

Nezáleží na tom, či hľadáte kurz týkajúci sa kancelárskych balíkov, ako napríklad Excel alebo vás zaujíma skôr Photoshop. Ukrátení neostanú ani tí, ktorí sa viac zaujímajú o programovanie a majú záujem sa dozvedieť niečo o HTML, prípadne WordPresse.

Nakoľko myslíme naozaj na všetkých, na svoje si prídu aj nadšenci marketingových a reklamných tém, pre ktorých je SEO zatiaľ cudzím pojmom alebo sa chcú zdokonaliť v Copywritingu či Google AdWords. Tieto, ale i ďalšie kurzy nájdete na našej zľavnenej ponuke za výrazne zvýhodnenú cenu.

Prečo to vlastne robíme a ponúkame kurzy za babku? Nuž, aj náš tím miluje Vianoce a v neposlednom rade i vás, milí priatelia :-). Šťastné a veselé vám praje IT Academy.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu