IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
14.3.2014 15:00

Kurzy zdarma pre nezamestnaných

Nezamestnanosť je jedným z kľúčových problémov dnešnej doby. V súčasnosti už nikto s istotou nemôže povedať, že sa ho tento problém netýka. Dnes možno nie, ale zajtra, o týždeň, o pár rokov sa v pozícii nezamestnaného môže ocitnúť každý z nás. Nájsť si prácu v dnešnej dobe je viac ako ťažké, obzvlášť, keď dopyt presahuje ponuku. Ako dosiahnuť, aby si spoločnosť vybrala práve vás?

Firmy pri pohovore uprednostňujú tých uchádzačov, ktorí oplývajú vedomosťami, ktoré sú pre tú či onú prácu nevyhnutné. Zvýšte svoje šance a odlíšte sa od ostatných! Jedným zo spôsobov, ako zvýšiť svoje šance, je sústrediť sa na vzdelávanie a zvýšiť si tak kvalifikáciu. Pritom je to také jednoduché...

Kurz na dosah skutočne pre každého

Od mája 2013 majú ľudia evidovaní na úradoch práce nárok na preplatenie kurzu podľa vlastného výberu, a to až do výšky 600 € (podľa §46 ods. 7 zákona č. 5/2004 Z.z. o službách zamestnanosti). Ide o také vzdelávanie, ktoré si nezamestnaný zabezpečí individuálne a výsledkom ktorého si nájde prácu.

Úrad práce vám následne takýto kurz na základe žiadosti preplatí (príp. naň prispeje časťou na základe podmienok). Uchádzač musí o preplatenie nákladov požiadať písomne. Žiadosť o úhradu finančných prostriedkov musí žiadateľ predložiť najskôr po uplynutí 30 kalendárnych dní a najneskôr 90 kalendárnych dní po ukončení individuálne zvoleného kurzu. Neváhajte a začnite už dnes!

IT nie je tabu s IT Academy

Žijeme v modernej dobe, ktorú možno nazvať aj dobou informačných technológií, vďaka ktorým je náš život jednoduchší. Tento fakt má však za následok to, že počítačová gramotnosť je dnes samozrejmosťou vo všetkých oblastiach života; od školstva až po vrcholový manažment. Oblasť IT technológií sa neustále vyvíja a nároky sú čoraz vyššie.

Neblúďte viac v spleti IT sietí! Doplňte si do svojho profesijného životopisu ďalšie schopnosti a zručnosti ako kancelárske balíky, tvorbu webstránok, grafiku a dizajn či programovanie, čím zvýšite svoju kredibilitu u (budúceho) zamestnávateľa. V súčasnosti je zo strany klientov veľký záujem o kurzy Microsoft Excel II. Mierne Pokročilý, či kurzy SAP a ABAP. Vyberte si z bohatej ponuky viac ako 200 kurzov z rôznych oblastí.

Nepremeškajte jedinečnú možnosť sebavzdelávania a využite možnosti, ktoré vám trh momentálne ponúka. Váš zamestnávateľ bezpochyby ocení takto nazbierané skúsenosti. Budúcnosť máte vo svojich rukách.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu