IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
26.1.2016 20:19

IT Academy hľadá asistentku

Čo je IT Academy?

IT Academy je vzdelávacia spoločnosť, ktorá poskytuje najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Aktuálne máme niečo okolo 350 kurzov z oblastí IT, marketingu a manažmentu. Ročne vyškolíme cca 2000 účastníkov a 150 firiem. Ak si o nás ešte nepočula, tak si môžeš pozrieť našu Facebook fan page, kde je nás už ako hadov okolo 13 000.

Naša filozofia a náš tím

Sme kockáči, avšak nemusíš sa báť, že chodíme v tom istom svetri 5 rokov. Väčšina našich kolegov chodí oblečená business casual. To znamená nohavice, košeľa, sukňa, šaty a pod. Chodia k nám pravidelne ľudia z bánk, poisťovní a preto je dôležité vyzerať na úrovni.

firemná filozofia IT Academy

Milujeme knihy, komiksy a časopisy, preto ak nič nečítaš, nebudeš s nami dobrá partia. Vo firme máme úctyhodnú knižnicu so 172 knihami na vzdelávanie, ktoré budú aj tebe k dispozícii.

firemná knižnica

Zbožňujeme videohry a preto odoberáme najrozličnejšie časopisy ako Score, Level, Chip, PC Revue atď. Kódy zdarma pre Steam vždy potešia :-). Áno, to vedľa je minigolf a v suteréne sa dá hrať ping pong.

Score, Level, Chip pekne pohromade

Ak si potrebuješ oddýchnuť máme vlastnú chill out zónu a rovnako kuchynku, kde sa môžeš v pokoji najesť. Od hladu a od smädu tiež u nás určite neumrieš. Máme tu rôzne minerálky, ice tea, kávu, karnitínové nápoje. Na jedenie sú vždy k dispozícii croissanty, kinder čokoláda, twix a z toho zdravšieho fitness tyčinky, Weider proteínové tyčinky či cereálne tyčinky.

Chill out zóna

Ako by vyzeralo tvoje pracovné miesto?

Dostaneš od nás notebook 17” s myškou, ktorá má nastaviteľnú citlivosť a samozrejmosťou je vlastný smartphone. Máme radi poriadok a preto je dôležité, aby si bola aj ty poriadkumilovná.

Pracovné miesto

Čo ti ponúkame?

Chceme, aby si sa stále zlepšovala, preto budeš môcť každé 3 mesiace absolvovať akreditované školenie zdarma spolu s certifikátom. Rovnako ti preplatíme certifikácie ako MOS - Microsoft Office Specialist, ak budeme s tvojou prácou spokojní.

Ponúkame ti nástupný plat 800 EUR v čistom. Po 3 mesiacoch, kedy sa u nás aklimatizuješ ti plat zdvihneme na 900 EUR. Aby si nezaspala na vavrínoch a bola motivovaná robiť svoju prácu, čo najlepšie, tak môžeš získať ďalších 100 EUR, ak splníš tasky, ktoré máš pridelené.

Každý mesiac teda môžeš mať v pohodičke 1000 EUR v čistom.

Čo od teba očakávame?

 • Schopnosť riešiť pohotovo požiadavky a dopyty od klientov.
 • Príjemný vzhľad a vystupovanie.
 • Žiadny učený z neba nespadol a preto od teba očakávame, že sa budeš neustále učiť a rozvíjať, tak ako aj my.
 • Mala by si mať zmysel pre detail.
 • Vieš písať emaily a kamarátiš sa s Wordom, Excelom a Outlookom.
 • Mala by si mať minimálne mierne pokročilú znalosť anglického jazyka.
 • Obrovskou výhodou je mať prehľad v IT.

Čo budeš u nás robiť?

 • Zabezpečovať prípravu ku školeniam. Príprava miestností, tlač príručiek.
 • Spracovanie objednávok, certifikátov a firemnej agendy.
 • Správa firemného chatu a sociálnych sietí.
 • Úprava informácií na webe.

Pracuje sa 5 dní v týždni od 8:00 – 17:00, 8 hodinový pracovný čas plus 1 hod prestávka.

Každý mesiac navyše treba prísť jednu sobotu od 8:00-13:00 do práce. Ako satisfakciu ponúkame celý deň voľna v pracovnom týždni podľa výberu po dohode.

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám info o tom, ako nám vieš prispieť do tímu a čo ti ide dobre. Ak sa ti podarilo získať nejaké certifikáty či osvedčenia, o ktorých by sme mali vedieť, určite nám to zašli. Mali by to byť informácie typu, prečo práve ty. Rovnako nás zaujíma, aké veci z IT ovládaš.

Čo nám neposielaj sú generické životopisy, plné chýb a brigád, ktoré nesúvisia s touto pozíciou, počet najazdených kilometrov a pod.

Žiadosť nám zašli na kariera@it-academy.sk. Nábor uzatvárame do 7. 2. 

Ak si sa v našom inzeráte nenašla, avšak vieš o osobe, ktorá by sa k nám maximálne hodila, daj nám tip. Ak ju nakoniec vyberieme, darujeme ti voucher na kurz zdarma vrátane certifikátu.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu