IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
31.5.2016 22:41

Hľadáme posilu do officu

Naša kolegyňa sa dala na dráhu profesionálnej tvorby videa a my jej silne držíme palce. Práve preto, hľadáme novú posilu do nášho tímu.

Čo je IT Academy?

IT Academy je vzdelávacia spoločnosť, ktorá poskytuje najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Aktuálne máme niečo okolo 350 kurzov z oblastí IT, marketingu a manažmentu. Ročne vyškolíme cca 2000 účastníkov a 150 firiem. Ak si o nás ešte nepočula, tak si môžeš pozrieť našu Facebook fan page, kde je nás už ako hadov presne 14 325.

Naša filozofia a náš tím

Sme kockáči, avšak nemusíš sa báť, že chodíme v tom istom svetri 5 rokov. Väčšina našich kolegov chodí oblečená business casual. To znamená nohavice, košeľa, sukňa, šaty a pod. Chodia k nám pravidelne ľudia z bánk, poisťovní a preto je dôležité vyzerať na úrovni.

firemná filozofia IT Academy

Milujeme knihy, komiksy a časopisy, preto ak nič nečítaš, nebudeš s nami dobrá partia. Vo firme máme úctyhodnú knižnicu so 172 knihami na vzdelávanie, ktoré budú aj tebe k dispozícii.

firemná knižnica

Zbožňujeme videohry a preto odoberáme najrozličnejšie časopisy ako Score, Level, Chip, PC Revue atď. Kódy zdarma pre Steam vždy potešia :-). Áno, to vedľa je minigolf a v suteréne sa dá hrať ping pong.

Score, Level, Chip pekne pohromade

Ak si potrebuješ oddýchnuť máme vlastnú chill out zónu a rovnako kuchynku, kde sa môžeš v pokoji najesť. Od hladu a od smädu tiež u nás určite neumrieš. Máme tu rôzne minerálky, ice tea, kávu, karnitínové nápoje. Na jedenie sú vždy k dispozícii croissanty, kinder čokoláda, twix a z toho zdravšieho fitness tyčinky, Weider proteínové tyčinky či cereálne tyčinky.

Chill out zóna

Ako by vyzeralo tvoje pracovné miesto?

Dostaneš od nás notebook 17” s myškou, ktorá má nastaviteľnú citlivosť a samozrejmosťou je vlastný smartphone. Máme radi poriadok a preto je dôležité, aby si bola aj ty poriadkumilovná.

Pracovné miesto

Čo ti ponúkame?

Chceme, aby si sa stále zlepšovala, preto budeš môcť každé 3 mesiace absolvovať akreditované školenie zdarma spolu s certifikátom. Rovnako ti preplatíme certifikácie ako MOS - Microsoft Office Specialist, ak budeme s tvojou prácou spokojní.

Ponúkame ti nástupný plat 800 EUR v čistom. Po 3 mesiacoch, kedy sa u nás aklimatizuješ ti plat zdvihneme na 900 EUR. Aby si nezaspala na vavrínoch a bola motivovaná robiť svoju prácu, čo najlepšie, tak môžeš získať ďalších 100 EUR, ak splníš tasky, ktoré máš pridelené.

Každý mesiac teda môžeš mať v pohodičke 1000 EUR v čistom.

Čo od teba očakávame?

 • Schopnosť riešiť pohotovo požiadavky a dopyty od klientov.
 • Príjemný vzhľad a vystupovanie.
 • Žiadny učený z neba nespadol a preto od teba očakávame, že sa budeš neustále učiť a rozvíjať, tak ako aj my.
 • Mala by si mať zmysel pre detail.
 • Vieš písať emaily a kamarátiš sa s Wordom, Excelom a Outlookom.
 • Mala by si mať minimálne základnú znalosť anglického jazyka.
 • Obrovskou výhodou je mať prehľad v IT.

Čo budeš u nás robiť?

 • Zabezpečovať prípravu ku školeniam. Príprava miestností, tlač príručiek.
 • Spracovanie objednávok, certifikátov a firemnej agendy.
 • Správa firemného chatu a sociálnych sietí.
 • Úprava informácií na webe.

Pracuje sa 5 dní v týždni od 8:00 – 17:00, 8 hodinový pracovný čas plus 1 hod prestávka.

Každý mesiac navyše treba prísť jednu sobotu od 8:00-13:00 do práce. Ako satisfakciu ponúkame celý deň voľna v pracovnom týždni podľa výberu po dohode.

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám info o tom, ako nám vieš prispieť do tímu a čo ti ide dobre. Ak sa ti podarilo získať nejaké certifikáty či osvedčenia, o ktorých by sme mali vedieť, určite nám to zašli. Mali by to byť informácie typu, prečo práve ty. Rovnako nás zaujíma, aké veci z IT ovládaš.

Čo nám neposielaj sú generické životopisy, plné chýb a brigád, ktoré nesúvisia s touto pozíciou, počet najazdených kilometrov a pod.

Žiadosť nám zašli na kariera@it-academy.sk. Nábor uzatvárame do 15. 6. 

Ak si sa v našom inzeráte nenašla, avšak vieš o osobe, ktorá by sa k nám maximálne hodila, daj nám tip. Ak ju nakoniec vyberieme, darujeme ti voucher na kurz zdarma vrátane certifikátu.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu