IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
17.1.2017 23:08

Hľadáme posilu do officu

Ďakujeme už sme našli novú kolegyňu.

Naša kolegyňa sa dala na dráhu projektovej manažérky a my jej silno držíme palce. Práve preto, hľadáme novú posilu do nášho tímu.

Čo je IT Academy?

IT Academy je vzdelávacia spoločnosť, ktorá poskytuje najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Aktuálne máme niečo okolo 350 kurzov z oblastí IT, marketingu a manažmentu. Ročne vyškolíme cca 2000 účastníkov a 150 firiem. Ak si o nás ešte nepočula, tak si môžeš pozrieť našu Facebook fan page, kde je nás už ako hadov presne 14 325. Sídlime na akademickej pôde STU. Druhé poschodie je naše :-).

 

Naša filozofia a náš tím

Sme kockáči, avšak nemusíš sa báť, že chodíme v tom istom svetri 5 rokov. Väčšina našich kolegov chodí oblečená business casual. To znamená nohavice, košeľa, sukňa, šaty a pod. Chodia k nám pravidelne ľudia z bánk, poisťovní a preto je dôležité vyzerať na úrovni. Riadime sa nasledovnými 7 bodmi našej filozofie, preto by bolo super, aby si sa s nimi tiež stotožňovala.

firemná filozofia IT Academy

Milujeme knihy, komiksy a časopisy, preto ak nič nečítaš, nebudeš s nami dobrá partia. Vo firme máme úctyhodnú knižnicu so 196 knihami na vzdelávanie, ktoré budú aj tebe k dispozícii.

firemná knižnica

Zbožňujeme videohry a preto odoberáme najrozličnejšie časopisy ako Score, Level, Chip, PC Revue atď. Kódy zdarma pre Steam vždy potešia :-). Áno, to vedľa je minigolf a v suteréne sa dá hrať ping pong.

Score, Level, Chip pekne pohromade

Ak si potrebuješ oddýchnuť máme vlastnú chill out zónu a rovnako kuchynku, kde sa môžeš v pokoji najesť. Od hladu a od smädu tiež u nás určite neumrieš. Máme tu rôzne minerálky, ice tea, kávu, karnitínové nápoje.

Aj tieto dobroty na teba čakajú

Na jedenie sú vždy k dispozícii croissanty, kinder čokoláda, twix, mars, babány, bounty a z toho zdravšieho fitness tyčinky, Weider proteínové tyčinky či cereálne tyčinky.

Máme PS4 a sem tam dáme Mortal Combat

Ako by vyzeralo tvoje pracovné miesto?

Dostaneš od nás notebook 17” s myškou, ktorá má nastaviteľnú citlivosť a samozrejmosťou je vlastný smarfón. Máme radi poriadok a preto je dôležité, aby si bola aj ty poriadkumilovná.

Tvoje miestečko bude naľavo

Čo ti ponúkame?

Chceme, aby si sa stále zlepšovala, preto budeš môcť každé 3 mesiace absolvovať akreditované školenie zdarma spolu s certifikátom. Rovnako ti preplatíme certifikácie ako MOS - Microsoft Office Specialist, ak budeme s tvojou prácou spokojní.

Ponúkame ti nástupný plat 800 EUR v čistom. Po 3 mesiacoch, kedy sa u nás aklimatizuješ ti plat zdvihneme na 900 EUR. Aby si nezaspala na vavrínoch a bola motivovaná robiť svoju prácu, čo najlepšie, tak môžeš získať ďalších 100 EUR, ak splníš tasky, ktoré máš pridelené.

Každý mesiac teda môžeš mať v pohodičke 1000 EUR v čistom.

Čo od teba očakávame?

 • Schopnosť riešiť pohotovo požiadavky a dopyty od klientov.
 • Príjemný vzhľad a vystupovanie.
 • Žiadny učený z neba nespadol a preto od teba očakávame, že sa budeš neustále učiť a rozvíjať, tak ako aj my.
 • Mala by si mať zmysel pre detail.
 • Vieš písať emaily a kamarátiš sa s Wordom, Excelom a Outlookom.
 • Mala by si mať minimálne základnú znalosť anglického jazyka.
 • Obrovskou výhodou je mať prehľad v IT.
 • Si zodpovedná a môžeme sa na teba spoľahnúť.

Čo budeš u nás robiť?

 • Zabezpečovať prípravu ku školeniam. Príprava miestností, tlač a tvorba príručiek.
 • Spracovanie objednávok, certifikátov a firemnej agendy.
 • Komunikácia s klientmi a riešenie ich požiadaviek.
 • Správa firemného chatu a sociálnych sietí.
 • Firemné nákupy a dohadovanie termínov školení.
 • Úprava informácií na webe.

Keď pracujeme na príručkách

Pracuje sa 5 dní v týždni od 8:00 – 17:00, 8 hodinový pracovný čas plus 1 hod prestávka.

Každý mesiac navyše treba prísť jednu sobotu od 8:00-14:00 do práce. Ako satisfakciu ponúkame celý deň voľna v pracovnom týždni podľa výberu po dohode.

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám info o tom, ako nám vieš prispieť do tímu a čo ti ide dobre. Ak sa ti podarilo získať nejaké certifikáty či osvedčenia, o ktorých by sme mali vedieť, určite nám to zašli. Mali by to byť informácie typu, prečo práve ty. Rovnako nás zaujíma, aké veci z IT ovládaš. Prilož k tomu aj svoju fotku. Všetko v slovenskom jazyku.

Čo nám neposielaj sú generické životopisy, plné chýb a brigád, ktoré nesúvisia s touto pozíciou, počet najazdených kilometrov, základná škola a pod.

Ďakujeme už sme našli novú kolegyňu.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu