IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
3.5.2018 7:51

Hľadáme posilu do kancelárie

Čo je IT Academy?

IT Academy je vzdelávacia spoločnosť, ktorá poskytuje najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Aktuálne máme niečo okolo 706 kurzov z oblastí IT, marketingu a manažmentu. Ročne vyškolíme cca 2000 účastníkov a 150 firiem. Ak si o nás ešte nepočul, tak si môžeš pozrieť našu Facebook page, kde je nás už ako hadov, presne 15 310. Sídlime na akademickej pôde STU na Pionierskej ulici v Bratislave. 2. poschodie je naše :-).

 

Naša filozofia a náš tím

Sme kockáči, avšak nemusíš sa báť, že chodíme v tom istom svetri 5 rokov. Väčšina našich kolegov chodí oblečená business casual. To znamená nohavice, košeľa, sukňa, šaty a pod. Chodia k nám pravidelne ľudia z bánk, poisťovní a preto je dôležité vyzerať na úrovni. Riadime sa nasledovnými 7 bodmi našej filozofie, preto by bolo super, aby si sa s nimi tiež stotožňoval.

firemná filozofia IT Academy

Milujeme knihy, komiksy a časopisy. Vo firme máme úctyhodnú knižnicu so 196 knihami na vzdelávanie, ktoré budú aj tebe k dispozícii.

firemná knižnica

Zbožňujeme videohry a preto odoberáme najrozličnejšie časopisy ako Score, Level, Chip, PC Revue atď. Kódy zdarma pre Steam vždy potešia :-). Áno, to vedľa je minigolf a v suteréne sa dá hrať ping pong.

Score, Level, Chip pekne pohromade

Ak si potrebuješ oddýchnuť máme vlastnú chill out zónu a rovnako kuchynku, kde sa môžeš v pokoji najesť. Od hladu a od smädu tiež u nás určite neumrieš. Máme tu rôzne minerálky, ice tea, kávu, karnitínové nápoje.

Aj tieto dobroty na teba čakajú

Na jedenie sú vždy k dispozícii croissanty, kinder čokoláda, twix, mars, banány, bounty a z toho zdravšieho fitness tyčinky, Weider proteínové tyčinky či cereálne tyčinky.

Máme PS4 a sem tam dáme Mortal Combat

Ako by vyzeralo tvoje pracovné miesto?

Dostaneš od nás notebook 17” s myškou, ktorá má nastaviteľnú citlivosť a samozrejmosťou je vlastný smarfón. Máme radi poriadok a preto je dôležité, aby si bol/a aj ty poriadkumilovný.

Tvoje miestečko bude naľavo

Čo ti ponúkame?

Chceme, aby si sa stále zlepšoval/a, preto budeš môcť každé 3 mesiace absolvovať akreditované školenie zdarma spolu s certifikátom. Rovnako ti preplatíme certifikácie ako MOS - Microsoft Office Specialist, ak budeme s tvojou prácou spokojní. Ponúkame ti plat 600-900 EUR brutto. 

Čo od teba očakávame?

 • Schopnosť riešiť pohotovo požiadavky a dopyty od klientov
 • Príjemný vzhľad a vystupovanie
 • Žiadny učený z neba nespadol a preto od teba očakávame, že sa budeš neustále učiť a rozvíjať, tak ako aj my
 • Zmysel pre detail
 • Vieš písať emaily a kamarátiš sa s Wordom, Excelom a Outlookom
 • Obrovskou výhodou je mať prehľad v IT
 • Zodpovednosť a spoľahlivosť

Čo budeš u nás robiť?

 • Zabezpečovať prípravu ku školeniam. Príprava miestností, tlač a tvorba príručiek
 • Spracovanie objednávok, certifikátov a firemnej agendy
 • Komunikácia s klientmi a riešenie ich požiadaviek
 • Správa firemného chatu
 • Firemné nákupy a dohadovanie termínov školení
 • Úprava informácií na webe

Keď pracujeme na príručkách

Pracuje sa 5 dní v týždni od 8:00 – 17:00, 8 hodinový pracovný čas plus 1 hod prestávka.

Často kladené otázky

1. Má ma kto zaškoliť?

Áno. Tvoj budúci šéf ťa zaškolí. Rovnako máme aj rozbehnutý elearning k práci v kancelárii. To znamená, že máme pripravené videá s návodmi ako treba postupovať v práci.

2. Musím striktne pracovať od 8:00 do 17:00?

Rána sú pre nás dôležité kvôli školeniam a preto je podstatné dodržovať ranný príchod. Ak sa rozhodneš skrátiť si prestávku a obed stihnúť miesto hodky za polhodinu, môžeš odísť 16:30.

Rozumieme, že viac hodín nerovná sa nutne viac práce. Ak dokončíš všetky tasky, odpíšeš na všetky emaily, nebudeme ťa zbytočne držať v práci, aby sme vykázali hodiny. Prácu si domov nenosíme. Rozumieme, že každý má aj vlastný život, rodinu či iné aktivity. V piatky sa snažíme skončiť skôr, o 16:00.

3. Nedá sa pracovať z domu?

K pracovným povinnostiam patrí aj príprava miestnosti, tlač a príprava príručiek či certifikátov. Tieto povinnosti sa dajú robiť len v kancelárii.

4. Aký je druh pracovného pomeru?

Preferujeme plný úväzok. Je však možná aj pracovná dohoda. Všetko je vecou dohody na pracovnom pohovore.

5. Aký je teda oficiálny názov pracovnej pozície?

Ide o pracovnú pozíciu referenta vzdelávania. Na honosné názvy pozícii, veľké formality či byrokraciu si moc nepotrpíme. Sme predovšetkým ľudia.

6. Prečo používate anglické názvy ako tasky, office? Nemôžete po slovensky?

Každá spoločnosť používa špecifický žargón. Žijeme v 21. st. a veľké množstvo technológii neprekladá všetko do slova. Sme spoločnosť, ktorá pracuje s najmodernejšími technológiami, treba si osvojiť niektoré pojmy, ktoré sú súčasťou aj napríklad nášho informačnému systému či systému pre správu webu.

7. Je pozícia vhodná aj pre absolventa? Musím mať vysokú školu?

Práca je vhodná aj pre absolventa. Vysoká škola je výhodou, nie podmienkou.

8. Plat 650-900 to je nejako málo? Taký človek by si zaslúžil 1000/2000 eur!

Ponúkame prácu, ktorá má zmysel. Pomáhate ľudom vzdelávať sa, rovnako rekvalifikovať a vďaka tomu si nájdu novú či lepšie platenú prácu. Kolegyňa, ktorá u nás pracovala na tejto pozícii mala plat 1200 – 1500 eur.

ako pomáhame ľuďom nájsť si prácu

Poctivú prácu radi ohodnotíme a zabezpečíme pre teba všetky výhody, aby chodiť do práce pre teba bola radosť a zodpovedala tomu aj mzda. Samozrejme od teba na oplátku očakávame, že si budeš riadne plniť svoje úlohy, budeš proaktívny a po zaškolení začneš postupne pracovať samostatne.

ako sme pomohli zbaviť sa závislosti na hrách

9. Prečo hľadáte nových ľudí, keď ste tak super?

IT Academy sa bude sťahovať na Slovenskú technickú univerzitu Fakultu informatiky a informačných technológii do Mlynskej doliny. To bude aj tvoje nové pracovisko.

10. S kým budem pracovať? Nebudem na všetko sám/a?

Šéf si ťa zaškolí. Očakávame, že budeš schopný samostatne pracovať.

V našom tíme sa budeš stretávať a spolupracovať s 2 brigádničkami, ďalej lektormi a samozrejme klientmi, ktorí prichádzajú na školenia.

11. Odpíšete každému záujemcovi o prácu?

Všetky životopisy si prejdeme, odpíšeme len záujemcom, ktorí nás zaujmú.

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám info o tom, ako nám vieš prispieť do tímu a čo ti ide dobre. Ak sa ti podarilo získať nejaké certifikáty či osvedčenia, o ktorých by sme mali vedieť, určite nám to zašli. Mali by to byť informácie typu, prečo práve ty. Rovnako nás zaujíma, aké veci z IT ovládaš. Prilož k tomu aj svoju fotku. Všetko v slovenskom jazyku.

Čo nám neposielaj sú generické životopisy, plné chýb a brigád, ktoré nesúvisia s touto pozíciou, počet najazdených kilometrov, základná škola a pod. Z našich 5 ročných skúseností si väčšina záujemcov prikrášľuje životopis. Životopisy s úrovňou Word, Excel, PowerPoint, Internet, Skicár, vodičský preukaz expert, nie sú pre nás zaujímavé.

Radšej nám napíš niečo o sebe (v čom vynikáš, v čom sa chceš zlepšiť a čo sa chceš naučiť, aké si dosiahol úspechy a výsledky, prečo by sme mali vybrať práve teba). Tieto informácie by sme radi videli v životopise.

Poprosíme ťa, dodržuj predmet emailu a životopisu v tvare:

CV-PRIEZVISKO-OFFICE

Žiadosť nám zašli na kariera@it-academy.sk. Nástup je možný ihneď.

Ak si sa v našom inzeráte nenašiel/a, avšak vieš o osobe, ktorá by sa k nám maximálne hodila, daj nám tip. Ak ju nakoniec vyberieme, darujeme ti voucher na kurz zdarma vrátane certifikátu.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu