IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
13.7.2016 22:07

Hľadáme budúcich marketérov

Vraví sa, že najlepších ľudí si treba vychovať. Práve preto sme sa rozhodli ponúknuť 3 miesta na stáž. Radi by sme si vychovali 2-3 vlastných špecialistov na marketing a reklamu.

Čo je IT Academy?

IT Academy je vzdelávacia spoločnosť, ktorá poskytuje najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Aktuálne máme 350 kurzov z oblastí IT, marketingu a manažmentu. Ročne vyškolíme cca 2000 účastníkov a 150 firiem. Ak si o nás ešte nepočul, tak si môžeš pozrieť našu Facebook fan page, kde je nás už ako hadov, presne 14 476.

Naša filozofia a náš tím

Sme kockáči a nadšenci do technológií. Mal by si mať predovšetkým zmysel pre detail a profesionalitu. Na tomto bode prosím zbystri. Je pre nás veľmi dôležité, aby sa snažil o perfekcionizmus. Nie je nič lepšie ako pocit z dobre odvedenej práce :-). Tréningom k dokonalosti.

Máme radi poriadok a preto chceme, aby si aj ty bol poriadkumilovný. Neporiadok = zníženie koncentrácie pre prácu a z toho vyplývajúca horšia efektivita. Mal by si byť zameraný na výsledky.

Milujeme knihy, komiksy a časopisy, preto ak nič nečítaš, nebudeš s nami dobrá partia. Vo firme máme úctyhodnú knižnicu so 186 knihami na vzdelávanie, ktoré budú aj tebe k dispozícii.

Zbožňujeme videohry a preto odoberáme najrozličnejšie časopisy ako Score, Level, Chip, PC Revue atď. Kódy zdarma pre Steam vždy potešia :-). Áno, to vedľa je minigolf a v suteréne sa dá hrať ping pong.

Ak si potrebuješ oddýchnuť máme vlastnú chill out zónu a rovnako kuchynku, kde sa môžeš v pokoji najesť. Od hladu a od smädu tiež u nás určite neumrieš. Máme tu rôzne minerálky, ice tea, kávu, karnitínové nápoje.

Na jedenie sú vždy k dispozícii croissanty, kinder čokoláda, twix/mars/bounty/3bit. Z toho zdravšieho fitness tyčinky, Weider proteínové tyčinky či cereálne tyčinky. Navyše každý mesiac si objednávame doplnky výživy a vitamíny Jamieson. Chceme, aby si bol fit. Ak je niečo, čo máš veľmi rád, radi to doplníme k našim zásobám. Máme aj nealkoholické pivko Steiger a kvalitné jablčné limonády od Staropramenu.

Prečo hľadáme stážistov na marketing?

Aktuálne nemáme vyčleneného človeka čisto na marketing a reklamu. Chceme si ho vychovať a posunúť naše marketingové aktivity na novú úroveň. Ako sa vraví: „Čo je doma, to sa počíta“. Prioritou je budovanie značky, zvýšenie návštevnosti a konverzií.

Ako by vyzeralo tvoje pracovné miesto?

Pre budúcich stážistov sme zakúpili notebooky 17” s myškami, ktoré majú nastaviteľnú citlivosť. Sme pripravení investovať do vecí, ktoré vedia zlepšiť efektivitu a komfort tvojej práce, ako platené aplikácie či externý monitor.

Čo ti ponúkame?

Počas nasledovných 2 mesiacov u nás absolvuješ neplatenú stáž. Správne neplatenú. Získaš omnoho viac ako peniaze. V prvom rade získaš prax v marketingových stratégiách a kampaniach.

Naučíme ťa používať nasledovné nástroje: Google AdWords a Analytics, Microsoft Excel a Word, Hotjar, OWA, Xtensio, URL Builder, Screaming frog, TYPO3 a Hootsuite. Za každý mesiac dostaneš akreditovaný kurz zdarma s certifikátom v hodnote 120 Eur.

Chceme, aby si sa stále zlepšoval, preto ti pomôžeme za každý mesiac získať tie najdôležitejšie certifikácie ako Google AdWords, Google Analytics či Inbound marketing.

Pre koho je prax určená?

 • Študenti marketingu, reklamy, médií, žurnalistika, ekonomika a pod.
 • Správcovia fanúšikovských stránok a skupín na sociálnych sieťach.
 • Marketéri, copywriteri a freelanceri na voľnej nohe.

Čo od teba očakávame?

 • Máš konto na sociálnych sieťach a si na nich aktívny. Tým sa nemyslí, že len lajkuješ príspevky mačičiek :-). Využívaš ich na získanie znalostí, kontaktov či biznis. Si v niektorých skupinách určených pre marketérov ako Social Media Geeks Slovakia, SEO Geeks Slovakia, Blogeri Slovenska spojme sa, PPC specialist SK/CZ či Ako dobre písať.
 • Kamarátiš sa s Microsoft Word a Excel. Vytvoriť jednoduchú tabuľku či graf pre teba nie je problém.
 • Rád vymýšľaš nové veci a stratégie, píšeš.
 • Žiadny učený z neba nespadol a preto od teba očakávame, že sa budeš neustále učiť a rozvíjať, tak ako aj my. Chceš sa učiť a vzdelávať.
 • Obrovskou výhodou je mať prehľad v IT, vlastný blog či skúsenosti so sociálnymi sieťami.

Čo budeš u nás robiť?

 • Plánovať príspevky a komunikovať na sociálnych sieťach.
 • Tvoriť obsah pre sociálne siete, emaily a reklamy.
 • Vytvárať a vyhodnocovať kampane.
 • Upravovať informácie na webe.

Počas letnej stáže by si chodil do IT Academy 2 dni v týždni po 5 hodín a 1 deň by si mal prácu na doma. Pripravujeme ťa tým po stáži aj na home office.

Čo po stáži?

Po úspešne absolvovanej stáži a obojstrannej spokojnosti u nás nastúpiš ako Junior marketér s platom 800 Eur netto. Počas nasledovných 3 mesiacov očakávame, že sa vyskilluješ na našich kampaniach a zadaniach od klientov a dáme ti 1000 Eur.

Aby si nezaspal na vavrínoch a bol motivovaný robiť svoju prácu, čo najlepšie, tak môžeš získať ďalších 100 EUR, pri splnení všetkých úloh, ktoré máš pridelené a ešte 100 Eur, ak tvoje kampane budú, ako sa vraví šlapať.

Suma sumárum môžeš mať v pohodičke 1000-1200 Eur v čistom.

Pracuje sa 5 dní v týždni od 8:00–17:00, t. j. 8 hodinový pracovný čas plus 1 hod prestávka. Ak chceš prísť na 9:00/10:00, lebo sa chceš vyspať/ideš si niečo vybaviť, nie je problém. Budeš o ten zvyšný čas dlhšie v práci.

Budeš môcť robiť v domácej pohode v papučiach s kafíčkom v ruke 1 až 2 dni v týždni.

Rovnako ti preplatíme certifikácie ako MOS - Microsoft Office Specialist, ak budeme s tvojou prácou spokojní. Budeš môcť ďalej absolvovať naše akreditované školenia zdarma spolu s certifikátom.

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám info o tom, ako nám vieš prispieť do tímu a čo ti ide dobre. Ak sa ti podarilo získať nejaké certifikáty, osvedčenia, skúsenosti z projektov, o ktorých by sme mali vedieť, určite nám to zašli. Mali by to byť informácie typu, prečo práve ty. Rovnako nás zaujíma, aké veci z marketingu, reklamy a IT ovládaš.

Čo nám neposielaj sú generické životopisy, plné chýb a brigád, ktoré nesúvisia s touto pozíciou, počet najazdených kilometrov a pod.

Životopis spolu s informáciami prečo práve ty, nám zašli na kariera@it-academy.sk. Nábor uzatvárame do 22.7. Fotografia, odkaz na blog či skupinu, ktorú spravuješ nás poteší, aby sme vedeli s kým máme tú česť :-).

Ak si sa v našom inzeráte nenašiel, avšak vieš o osobe, ktorá by sa k nám maximálne hodila, daj nám tip. Ak ju nakoniec vyberieme, darujeme ti voucher na kurz zdarma vrátane certifikátu.

 

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu