IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
24.8.2017 10:38

Hľadáme brigádničky do kancelárie

Čo je IT Academy?

IT Academy je vzdelávacia spoločnosť, ktorá poskytuje najväčší počet akreditovaných školení na Slovensku. Aktuálne máme niečo okolo 350 kurzov z oblastí IT, marketingu a manažmentu. Ročne vyškolíme cca 2000 účastníkov a 150 firiem. Ak si o nás ešte nepočula, tak si môžeš pozrieť našu Facebook fan page, kde je nás už ako hadov presne 15 285. Sídlime na akademickej pôde STU. Druhé poschodie je naše :-).

 

Naša filozofia a náš tím

Sme kockáči, avšak nemusíš sa báť, že chodíme v tom istom svetri 5 rokov. Väčšina našich kolegov chodí oblečená business casual. To znamená nohavice, košeľa, sukňa, šaty a pod. Chodia k nám pravidelne ľudia z bánk, poisťovní a preto je dôležité vyzerať na úrovni. Riadime sa nasledovnými 7 bodmi našej filozofie, preto by bolo super, aby si sa s nimi tiež stotožňovala.

firemná filozofia IT Academy

Milujeme knihy, komiksy a časopisy, preto ak nič nečítaš, nebudeš s nami dobrá partia. Vo firme máme úctyhodnú knižnicu so 196 knihami na vzdelávanie, ktoré budú aj tebe k dispozícii.

firemná knižnica

Zbožňujeme videohry a preto odoberáme najrozličnejšie časopisy ako Score, Level, Chip, PC Revue atď. Kódy zdarma pre Steam vždy potešia :-). Áno, to vedľa je minigolf a v suteréne sa dá hrať ping pong.

Score, Level, Chip pekne pohromade

Ak si potrebuješ oddýchnuť máme vlastnú chill out zónu a rovnako kuchynku, kde sa môžeš v pokoji najesť. Od hladu a od smädu tiež u nás určite neumrieš. Máme tu rôzne minerálky, ice tea, kávu, karnitínové nápoje.

Aj tieto dobroty na teba čakajú

Na jedenie sú vždy k dispozícii croissanty, kinder čokoláda, twix, mars, babány, bounty a z toho zdravšieho fitness tyčinky, Weider proteínové tyčinky či cereálne tyčinky.

Máme PS4 a sem tam dáme Mortal Combat

Ako by vyzeralo tvoje pracovné miesto?

Dostaneš od nás notebook 17” s myškou, ktorá má nastaviteľnú citlivosť a samozrejmosťou je vlastný smarfón. Máme radi poriadok a preto je dôležité, aby si bola aj ty poriadkumilovná.

Tvoje miestečko bude naľavo

Čo ti ponúkame?

Chceme, aby si sa stále zlepšovala, preto budeš môcť každé 3 mesiace absolvovať akreditované školenie zdarma spolu s certifikátom. Rovnako ti preplatíme certifikácie ako MOS - Microsoft Office Specialist, ak budeme s tvojou prácou spokojní. Na úvod kým sa zaučíš a rozbehneš ti ponúkame 4 €/hod netto. Po prvom mesiaci 5 €/hod.

Čo od teba očakávame?

 • Schopnosť riešiť pohotovo požiadavky a dopyty od klientov.
 • Príjemný vzhľad a vystupovanie.
 • Žiadny učený z neba nespadol a preto od teba očakávame, že sa budeš neustále učiť a rozvíjať, tak ako aj my.
 • Mala by si mať zmysel pre detail.
 • Vieš písať emaily a kamarátiš sa s Wordom, Excelom a Outlookom.
 • Obrovskou výhodou je mať prehľad v IT.
 • Si zodpovedná a môžeme sa na teba spoľahnúť.

Čo budeš u nás robiť?

 • Zabezpečovať prípravu ku školeniam. Príprava miestností, tlač a tvorba príručiek.
 • Spracovanie objednávok, certifikátov a firemnej agendy.
 • Komunikácia s klientmi a riešenie ich požiadaviek.
 • Správa firemného chatu a sociálnych sietí.
 • Firemné nákupy a dohadovanie termínov školení.
 • Úprava informácií na webe.

Keď pracujeme na príručkách

Pracuje sa 3 dní v týždni od 8:00 – 12:00 alebo 14:00:18:00. Ak chceš pracovať viac je možné sa dohodnúť.

Zaujala ťa táto ponuka?

Pošli nám info o tom, ako nám vieš prispieť do tímu a čo ti ide dobre. Mali by to byť informácie typu, prečo práve ty. Rovnako nás zaujíma, aké veci z IT ovládaš. Prilož k tomu aj svoju fotku. Všetko v slovenskom jazyku.

Čo nám neposielaj sú generické životopisy, plné chýb a brigád, ktoré nesúvisia s touto pozíciou, počet najazdených kilometrov, základná škola a pod.

Žiadosť nám zašli na kariera@it-academy.sk. Nábor uzatvárame do 31. 8. 2017.

Ak si sa v našom inzeráte nenašla, avšak vieš o osobe, ktorá by sa k nám maximálne hodila, daj nám tip. Ak ju nakoniec vyberieme, darujeme ti voucher na kurz zdarma vrátane certifikátu.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu