IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
8.6.2013 17:51

EXCELujte!

Počuli ste o ňom, viete na čo sa používa, no pri predstave, že by sa mal stať každodennou súčasťou vášho života vás rozbolí hlava. Skúšali ste s ním narábať a základy síce poznáte, no nie ste si istí v jeho používaní. Chcete sa dozvedieť viac a prehĺbiť tým svoje poznatky?

Stačí prísť na náš kurz a do dvoch dní budete EXCELovať na akomkoľvek prijímacom pohovore do zamestnania! Kurz Microsoft Excel II. Mierne Pokročilý a Microsoft Excel III. Pokročilý vás presvedčí o tom, že aj s tabuľkami môže byť zábava!

Kde zužitkujem Excel?

Túto otázku si kladie mnoho ľudí dúfajúc, že budúci či súčasný zamestnávateľ nebude trvať na ovládaní daného programu. Opak je však pravdou! V súčasnosti platí, že nech by ste sa zaujímali o akúkoľvek pozíciu, ktorá by vyžadovala prácu na počítači, Excel je jeden zo základných programov, v ktorých by ste mali byť špička!

Vďaka tomuto kurzu bude pre vás hračka spraviť ľubovoľnú tabuľku za minútku, graf behom pár sekúnd a všetky potrebné štatistiky, ktoré od vás budú vyžadovať. Zdá sa vám to príliš nudné? Za normálnych okolností aj je...

Pridávame štipku zábavy

Vďaka kurzu od IT Academy budete znalí v problematike týkajúcej sa Excelu a rovnako budete zvládať všetky mierne pokročilé a pokročilé funkcie dôležité pre efektívnu prácu. Avšak to nie je všetko! U nás sa navyše aj zabavíte!

Školenie zábavnou a zaujímavou formou je na Slovensku v oblasti IT zatiaľ ešte fenoménom, no naším lektorom tento prístup rozhodne nie je cudzí! Kurz pripravujeme záživným spôsobom obohateným o veľa príbehov zo života, pri ktorých nejednému klientovi krútilo kútiky úst do úsmevu.

Príďte sa k nám naučiť, ale i odreagovať a zabaviť! Tento spôsob výučby bude mať na svedomí, že Excel nebude pre vás už nikdy tým nudným programom ako pred tým. Kto to nezažije, ten nepochopí :-)!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu