IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
13.11.2012 8:12

Editoriál IT Academy

Vážení klienti a priatelia,

Hneď v úvode by sme sa vám chceli predovšetkým poďakovať za Vašu priazeň a prejavenú dôveru. Za prvý mesiac prejavilo o naše služby záujem viac ako 100 klientov a 10 firiem, za čo sme Vám veľmi vďační.

Pre zaujímavosť uvediem nasledovnú štatistiku. Vzdelávacie centrum IT Academy začalo svoju činnosť približne pred 2 mesiacmi. Odvtedy sme na našu webovú stránku nahodili 127 osnov a 56 anotácii. Každá osnova má minimálny rozsah 3-4 strany formátu A4, čo je v podstate skoro 400 stranová kniha :-).

Každý deň makáme na tom, aby sme boli najlepší. Ďakujeme práve vám, milí priatelia, za podporu a dôveru. Veríme, že z našich školení budete odchádzať vždy maximálne spokojní a načerpaní užitočnými vedomosťami. V každom newslettri Vám budeme prinášať najčerstvejšie novinky zo zákulisia našej firmy, spolu s aktuálnymi akciami a zľavami. V prvom čísle Vám prinášame články ohľadom cenovej politiky našej spoločnosti a prečo sú ľudia, ktorí sa vzdelávajú takí skvelí.

PS: Tento mesiac máme výnimočnú akciu s názvom Microsoft Office 1+1 na kancelárske balíky. V prípade zakúpenia jedného kurzu z kancelárskeho balíka s úrovňou Pokročilý si môžete so sebou priviesť aj druhého človeka, ktorý môže absolvovať kurz zdarma. Akcia je platná do konca novembra, preto ju neváhajte využiť a priviesť si so sebou svojho známeho či priateľku :-).

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu