IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
11.11.2013 17:55

Darujte blízkym cestu k úspechu!

A je to tu opäť. Vianoce sa pomaly blížia a vy začínate uvažovať, čo kúpite vašim najdrahším. Čím ich prekvapiť a kde darček kúpiť? Chcelo by to niečo kreatívne, ale kedy máte nad tým poriadne uvažovať, keď sami máte dosť práce a času je málo. Väčšinou to skončí slovami „aj tak už majú všetko, nedá sa vymyslieť nič nové“ a kúpite ponožky.

Áno, je to tak. Ľudia sa radi spoliehajú na to, že ich pravidelne ničíte a teda potrebujete minimálne ešte jeden nový pár. My vám však ponúkame originálny a jedinečný nápad, ktorý ocení vaše dieťa, priateľ, rodičia i starí rodičia. Doprajte im vzdelanie, dobrú náladu i jedinečnú príležitosť preraziť v jedinom darčeku!

Reč je o darčekových poukazov od IT Academy! Prečo si ich každý obľúbi? Odpoveď je jednoduchá! Vďaka širokému výberu z našich kurzov si na svoje príde naozaj každý. Máte známeho, ktorého najväčším úspechom je zapnutie počítača, no pri ďalšom kroku je stratený? Nijaký problém!

Naša sekcia štartovacie kurzy je určená práve pre nich! V týchto kurzoch vás naučíme narábať s počítačovým prostredím a najdôležitejšími funkciami. Pokiaľ vás skôr zaujímajú základné programy ako Microsoft Word, Excel a potrebujete ich ku každodennému životu či už kvôli práci alebo škole, spravíme z vás profesionálov!

Iných poteší fakt, že majú jedinečnú príležitosť konečne zažiariť vo svete programovania a tvorenia webových stránok! Celkovo na našich stránkach nájdete približne 200 kurzov venovaných informačným technológiám širokého zamerania. 

Každý z nás predsa vie, že ideálny darček by mal pobaviť, ale i niečomu priučiť. Vďaka príjemnej a uvoľnenej atmosfére s individuálnym prístupom je o zábavu a dobrú náladu postarané. Nezabúdajte – najlepšia cesta k úspechu je investícia do vzdelania. Neváhajte a darujte aj vy vašim priateľom úspech!

Pre objednanie darčekových poukazoch nás kontaktujte na info@it-academy.sk, alebo v objednávke do poznámky uveďte, že si prajete darčekový poukaz. Následne Vám ho radi vystavíme a môžete obdarovať svojich blízkych.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu