IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
12.11.2012 9:00

Cenová politika

Konečne cenovo dostupné kurzy pre každého!

IT Academy vám ponúka najnižšie možné ceny kurzov na trhu špičkovej kvality! Pre klientov a študentov, ktorí sa chcú dozvedieť niečo viac o IT, alebo si chcú prehĺbiť nadobudnuté vedomosti a predložia platný ISIC, ITIC či EURO26 máme pripravené zľavy vo výške 15%.

Ďalšie zľavy ponúkame klientom, ktorí si na daný kurz privedú priateľov, rodinných príslušníkov, alebo známych a vytvoria tak skupinu. Pre skupinu 10 ľudí ponúkame zľavu 20% z celkovej ceny kurzu a pre skupinu 5 ľudí je pripravená zľava 10% rovnako z celkovej ceny kurzu. Tieto zľavy platia jednotne pre všetkých rovnako, ako pre klasických klientov, tak aj pre firmy. Klienti sa nebudú musieť báť, že niekoľko dní pred začiatkom uvidia na daný kurz novú zľavu a budú sa cítiť oklamaní a okradnutí.

Ceny programátorských kurzov sme stanovili od 100 €. Dávame do pozornosti, že všetky ceny na stránke IT Academy sú vrátane DPH. Takisto sme sa vyhli písaniu tzv. “malých písmen”, preto spomínané sumy a iné dôležité informácie sú napísané dostatočnou veľkosťou. Nemôže sa teda stať, že za kurz zaplatíte viac ako ste pôvodne rátali a očakávali.

Snažíme sa byť vašou najlepšou voľbou, preto veríme, že s našimi službami budete maximálne spokojní a s radosťou sa k nám budete vracať.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu