IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
10.4.2015 18:10

Akcia 1+1 zdarma na Windows Server

Radi sa vzdelávate a zároveň obľubujete akcie? Využite našu ponuku 1+1 na kurzy Microsoft Windows Server a spojte príjemné s užitočným!

Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorí neradi chodia na cudzie miesto sami, táto akcia je pre vás dokonalým riešením. Zoberte so sebou osobu, ktorá rovnako zdieľa nadšenie zo vzdelávania a tešte sa z 50% akcie!

Iní vám možno zadarmo nič nedajú, my vám však ponúkame kurz pre jednu osobu úplne zdarma! Využite túto šancu do konca mája a vyberte si jeden z nasledovných troch kurzov:

  • Kurz Windows Server I. Začiatočník – Získate komplexný prehľad o systéme Windows Server a zvládnete plánovanie jeho nasadenia. Rovnako sa naučíte narábať s celou správou tohto systému.
  • Kurz Windows Server II. Pokročilý – Ak už máte základné vzdelanie z tejto problematiky odporúčame druhú úroveň, v ktorej sa oboznámite so správou úložísk a systémov súborov, ako aj správou sieťových a tlačových služieb systému Windows Server.
  • Kurz Windows Server III. Active Directory - Naučíme vás narábať so správou služby Active Directory a zabezpečením. Po absolvovaní tohto kurzu budete zvládať obnoviť systém Windows Server a plánovať ochranu pred haváriami.

Stavte na vzdelanie! Využite túto jedinečnú ponuku a možno práve vy budete budúcim profesionálnym administrátorom :-).

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu