IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
14.3.2014 15:30

Akcia 1+1 zdarma na všetky kurzy sietí!

Správa a konfigurácia počítačových sietí predstavuje dnes jeden z najdôležitejších aspektov fungovania v rámci informačných technológií. Aby ste sa v ňom dokázali zorientovať a uplatniť svoje znalosti, pripravili sme sériu kurzov Cisco a siete. Teraz máte navyše možnosť získať, v rámci akcie 1+1, miesto pre ďalšieho účastníka zdarma! 

V rámci špecializovaných kurzov Cisco a siete sa naučíte nielen samotné základy, ale aj možnosti pokročilých nastavení sieťovania. Od základnej teórie počítačových sietí a techník vás prevedieme cez všetky aspekty tohto prostredia. Samozrejmosťou je osvojenie si nielen základných poznatkov a bezpečnostných otázok, ale aj techniky tvorby sietí a praktické overenie znalostí na aktívnych sieťových zariadeniach.

Ako prebiehajú kurzy sietí?

Našim cieľom je naučiť vás veci, ktoré prakticky využijete a zužitkujete. Stane sa tak z vás skutočný odborník na počítačové siete. Navyše sme pre vás pripravili atraktívnu akciu 1+1. Pri kúpe kurzu zo skupiny CISCO a siete získate zdarma miesto pre ďalšieho účastníka!

Našich kurzov sa rozhodne nemusíte obávať! Budete vedení profesionálnymi lektormi z praxe, ktorí sa postarajú o záživný výklad a poradia vám finty, o ktorých sa bežne nedočítate! Voči účastníkom kurzov presadzujeme individuálny prístup, nemusíte sa obávať toho, že neporozumiete. Tempo kurzov prispôsobujeme vášmu napredovaniu. Zároveň je pre nás samozrejmosťou, že vás zdarma vybavíme prehľadnými študijnými materiálmi.

Čo sa na kurzoch CISCO a siete naučíte?

Úplný základ predstavuje kurz Počítačové siete I. Základy počítačových sietí. V rámci neho sa dozviete základné poznatky o internete, o sieťových procesoch a e-mailoch. Tento kurz vám zabezpečí výborný základ pre ďalšie štúdium a orientáciu v sieťovej problematike.

Druhým stupienkom je kurz Počítačové siete II. Základy routingu a switchingu, kde sa naučíte konfigurovať router a prepínač (switch). Rovnako si osvojíte základné pojmy z tejto oblasti. Kurz samozrejme obsahuje aj praktickú časť, kde si všetko dôkladne vyskúšate. Po absolvovaní tohto kurzu nebude pre vás problém zostavenie a správa malej počítačovej siete.

Bezpečnosť sietí rozhodne netreba podceňovať a preto sme pripravili tretí kurz s názvom Počítačové siete III. Základy bezpečnosti sietí, kde vás naučíme pracovať s firewallmi, proxy servermi a filtrami. Absolvujte tento kurz a staňte sa odborníkom na zabezpečenie bezdrôtových sietí!

Ak vám otázka zabezpečenia sietí nie je ľahostajná, prehĺbiť svoje vedomosti v tejto oblasti môžete vďaka kurzu Počítačové siete IV. Bezpečnosť Wi-Fi sietí. Vhodný je najmä pre tých, ktorí už absolvovali predchádzajúci kurz. Naučte sa špeciálne konfigurácie na Cisco smerovačoch a prepracované spôsoby zabezpečenia bezdrôtových sietí!

Kurz Počítačové siete V. VoIP vám ukáže ako môžete využívať tento protokol, aké sú jeho princípy a možnosti nasadenia. V rámci tohto kurzu si zároveň vyskúšate plány vytáčania, správcovské konfigurácie brán a všetko, čo budete potrebovať na využívanie protokolu VoIP.

Naučte sa zostavovať a konfigurovať moderné Cisco siete pre malé a stredné podniky! Výborný rozhľad a znalosti v tejto oblasti vám zabezpečí kurz Počítačové siete VI. Návrh a realizácia sietí Cisco.

Komplexný kurz Príprava na certifikáciu CCNA vás oboznámi základnou teóriou o dátových sieťach, jeho súčasťou je aj úvod do protokolu TCP/IP, tvorba podsietí a správa dátovej siete Cisco. Naučíte sa pracovať s viacerými sieťovými protokolmi a to samozrejme na praktických príkladoch. V záverečnej fáze kurzu počítajte s dokonalou prípravou na skúšku.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu