IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
1.6.2015 10:35

80 nových kurzov, 80 nových možnosti!

V IT Academy vieme, aké je vzdelávanie dôležité. Práve preto ani my nestagnujeme a opäť pre vás rozširujeme ponuku kurzov! Vylepšite si svoje vedomosti, alebo si konečne nájdite ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Medzi takmer 80 novootvorenými kurzami nájdete zameranie na databázy, tvorbu webových stránok, operačných systémov, grafiky, programovania a SAP. Výber je dostatočne široký na to, aby si vybral aj ten najnáročnejší klient :-).

Stať sa profíkom? Žiaden problém!

Nezáleží na tom, či sa chcete stať programátorom, grafikom alebo si upevniť vedomosti s databázami. Naše novootvorené kurzy vám rozšíria možnosti a je len na vás, čo si presne vyberiete.

V čom sú tieto kurzy jedinečné? Detailne vypracovaná učebná osnova, profesionálny prístup školiteľa a samozrejmosťou sú kvalitné tlačené farebné príručky spolu s materiálmi. V neposlednom rade fakt, že ponúkame niekoľko kurzov, ktoré nenájdete nikde inde na Slovensku, alebo len veľmi ťažko za rádovo 2 až 5 násobok ceny!

Čo ponúkame?

Medzi novými kurzami nájdete nové počítačové siete, konkrétne kurz Analýza sieti, Multimédiá a Riešenie problémov v sieťach. V prípade, že vás láka vývoj aplikácií, môžete sa tešiť na kurzy Ajax. Potešíme aj nadšencov programovania, pre ktorých sme si pripravili kurzy zamerané na Algoritmy či Vývoj Windows Phone aplikácií.

Tieto a mnohé ďalšie nájdete v našej rozšírenej ponuke kurzov.

Veríme, že ste si medzi novými kurzami našli aj vy svojho favorita, na ktorého sa už teraz tešíte. Hor sa do vzdelávania!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu