IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
3.7.2015 10:30

70 % zľava v letnej akcii!

Skončila škola a čaká vás hľadanie si práce? Po prípade by ste si chceli nájsť lepšie platený job? Možno vás však láka úplne iná šálka kávy, ako si napríklad naprogramovať vlastnú aplikáciu, či vytvoriť vlastný eshop, alebo web postavený na Wordpress.

Okrem iného je tu možnosť zlepšiť svoje pozície vo vyhľadávači Google a PPC systéme Google AdWords. Ponúkame vám až 12 skvelých IT kurzov z týchto oblastí za bezkonkurenčnú cenu 44,99 € vrátane DPH! Poďte sa s nami vzdelávať počas leta a užite si ho naplno :-).

Ako získať zľavu a kedy ju využiť?

Svoj zľavový kupón na vybraný kurz si môžete zakúpiť na stránke zlavomat.sk, kde sa rovnako dozviete všetky potrebné informácie o školeniach. Kupón môžete využiť v období od 23.6. až do 1.9.2015, teda celé leto. Oddychujte aktívne a študujte s nami počas letných prázdnin! Na školeniach sa dozviete užitočné informácie, ktoré zúročíte pri hľadaní novej práce, alebo v škole.

Zoznam kurzov v letnej akcii

I. Microsoft Office a grafika

II. Programovanie a práca s web stránkami

III. Marketing a reklama

Dni voľna sú skvelé, hlavne, keď sa môžete venovať tomu, čo vás najviac zaujíma. Pomôžeme vám získať cenné vedomosti, pretože vzdelanie je tou najlepšou investíciou!

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu