IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
17.8.2013 18:58

30 nových IT kurzov

Rozšírili sme našu ponuku o 30 nových IT školení. Sú medzi školeniami na programovanie, administráciu, grafiku či reklamu. Všetky nové kurzy sme pripravili na základe vašich požiadaviek a rovnako sme sa zamerali na požiadavky zamestnávateľov a personalistov. 

Pre kategóriu programovanie sme pridali 3 nové kurzy pre jazyk C/C++, v ktorých sa môžete naučiť používať knižnicu STL a tie najdôležitejšie algoritmy. Na tvorbu interaktívnych grafických aplikácii GUI sme pridali kurz Java III. GUI a SWING.

Pokročilí programátori neprídu skrátka. Pre nich sme si pripravili špecializované školenie návrhových vzorov pre jazyk Java, C#, Python, PHP či JavaScript. Ponuku programovacích jazykov sme ďalej rozšírili o nové jazyky a to konkrétne ASP .NET a Perl.

Kurz ASP .NET I. Začiatočník vás naučí prechod od programovania klasických aplikácií pre Windows do prostredia webu. V prípade kurzu Perl I. Začiatočník sa naučíte tvoriť aplikácie pod operačnými systémami Windows aj Linux.

Keď sme pri Linuxe, tak jeho nadšenci si určite prídu na svoje, nakoľko sme pridali 5 nových školení:

Veríme, že táto správa rovnako poteší všetkých administrátorov a správcov sietí.

Pri administrácii chvíľku ešte ostaneme a môžete sa tešiť na kurzy SharePoint a Microsoft Exchange, ktoré sú vo veľkom používané v korporátnej sfére.

Pre kreatívcov a fotografov máme zasa pripravené kurzy Adobe Photoshop III. Web Designer a Adobe Photoshop IV. Expert Camera Raw po prípade Microsoft Visio. V neposlednej rade myslíme aj na študentov a budúcich inžinierov a pridávame kurzy na MatLAB, ktoré určite ocenia práve študenti.

Celú kapitolu sme uzavreli školením najpoužívanejšieho PPC systému a je ním Google AdWords, ktorý využívame a kurz na výborný CMS systém TYPO3, na ktorom je postavený web IT Academy a mnohé iné veľké weby ako Volkswagen, BMW, NY Times, Lufthansa či Greenpeace a na Slovensku napr. televízia JOJ, či portál eTrend.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu