IT Academy to je 15 lektorov
.
Viac ako 700 kurzov
 
0,00(0 kurzov)
17.6.2014 12:10

18 nových atraktívnych kurzov

Našu ponuku sme rozšírili až o 18 nových kurzov, vďaka ktorým získate vo vybraných oblastiach ešte lepší prehľad. Novinky sú pripravené predovšetkým pre záujemcov o prácu s databázami, programovanie, analytiku webových stránok a prácu s programami Microsoft Office. To všetko pod vedením špičkových odborníkov na dané témy.

Pri vytváraní osnov sme kládli predovšetkým dôraz na praktický tréning. Na konci každého kurzu si osvojíte zručnosti, vďaka ktorým sa môžete v profesionálnej oblasti posunúť okamžite vpred v podobe lepších platových podmienok, nových klientov alebo lepšej pracovnej pozície.

V kategórii databázy pribudli dva nové kurzy SQL I. Začiatočník a SQL II. Pokročilý, ktoré sú určené pre každého, kto sa chce začať venovať databázam. V rámci ďalších dvoch nových kurzov sa zoznámite s moderným databázovým prostredím PostgreSQL a naučíte sa ho dokonale ovládnuť.


Pre tých, ktorým boli najpokročilejšie funkcie programu Microsoft Word záhadou, je pripravený kurz Microsoft Word IV. Expert. Ak sa chcete zdokonaliť v tvorbe pútavých a kvalitných prezentácií, presne pre vás je k dispozícii kurz Microsoft PowerPoint III. Pokročilý. Horúcimi novinkami sú dva nasledovné kurzy, ktoré vás zasvätia do prostredia Lotus Notes.

Pre súčasných ale aj budúcich nádejných programátorov tu máme pripravených viacero nových kurzov. Naučte sa programovanie aplikácií s grafickým užívateľským rozhraním a osvojte si Qt SDK alebo PowerShell! Dve novinky sú k dispozícii pre záujemcov o servisne orientovanú architektúru. Na ladenie a opravu chýb vás zas spoľahlivo pripraví dvojica nových kurzov Testovanie softvéru.


Úplnou novinkou v našej ponuke sú dva kurzy, ktoré vás naučia rozumieť návštevníkom webu, ich návykom a správaniu. Kurzy Google Analytics vám ukážu široké analytické možnosti a stanú sa pre vás kľúčom k úspešnému a dobre prosperujúcemu webu.

Adresa:
Tomášikova 50/A
831 04 Bratislava
mobil: 0917 095 406
e-mail: info@it-academy.sk
web: www.it-academy.sk
Pridajte sa k ostatným a získavajte informácie
o novinkách a akciách pre vás alebo
pre vašu firmu